PRENÁJOM: 3-izbový Štýlový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 74 m²

Ponúkam na prenájom nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt, v ktorom budete prvým nájomníko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ PRENÁJOM: 1-izbový Štýlový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefánikova

Reality Michalovce

1 izbový byt | Štefánikova | 36 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre diania, kde budete prvým nájomníkom? Ponúkam na prenájom kompl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Exkluzívna Ponuka Pre Náročných: Luxusný Mezonet v Centre Michaloviec!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 80 m²

Mám pre Vás jedinečnú príležitosť prenájmu, ktorá uspokojí aj tú najnáročnejšiu klientelu! Ponú

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj Zrekonštruovaný 3-izbový Podkrovný Byt v Centre Michaloviec!

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 74 m²

Mám pre vás exkluzívnu ponuku v centre mesta, ideálnu pre tých, ktorí hľadajú netradičné bývani

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,000 € 1689 €/m²

PRENÁJOM: 3-izbový byt štýlový a zrekonštruovaný – ul. Ružová (SNP), Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Ružová | 72 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na sídlisku

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

655 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom Pre Náročných: Luxusný 3-izbový Byt s Balkónom v Srdci Michaloviec

Reality Michalovce

3 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 80 m²

Mám pre Vás jedinečnú ponuku na prenájom pre tých, ktorí hľadajú luxusné, moderné a elegantné b

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom v Srdci Michaloviec: Luxusný 2-izbový Byt s Novým Zariadením!

Reality Michalovce

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 55 m²

Mám pre Vás jedinečnú ponuku na prenájom – luxusný 2-izbový byt situovaný priamo v centre Micha

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRENÁJOM: Moderný 1-izbový byt s presklenou loggiou – ul. M. Rázusa

Reality Michalovce

1 izbový byt | Martina Rázusa | 40 m²

Ponúkam na prenájom štýlový, kompletne zariadený 1-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ PRENÁJOM: 2-izbový Štýlový a útulný byt s krbom – ul. Kpt. Nálepku (2 min. od centra)

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 56 m²

Hľadáte moderné bývanie v tesnej blízkosti centra mesta, ktoré spája komfort s výnimočnou atmos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

✨ PRENÁJOM: Štýlový, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Murgašovej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Jozefa Murgaša | 54 m²

Ponúkam na prenájom tento prémiový 2-izbový byt s rozlohou 54 m², ktorý prešiel kompletnou a vk

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 1-izbový byt v Michalovciach – ideálny na bývanie aj investíciu!

Reality Michalovce

1 izbový byt | Nad Laborcom | 35 m²

Na predaj: Zrekonštruovaný 1-izbový byt v Michalovciach – Stráňany Ponúkame na predaj útulný

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

86,900 € 2483 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a pivnicou | Michalovce – Juh

Reality Michalovce

3 izbový byt | Okružná | 84 m²

ID:521 GE-MAX Reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 84 m² v obľúbenej lok

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 1904 €/m²

Veľmi pekne a moderne prerobený 2-izbový byt | Michalovce – ul. J. Murgaša

Reality Michalovce

2 izbový byt | 54 m²

ID:462 GE-MAX Reality ponúka na predaj veľmi pekne a moderne prerobený 2-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt (77 m²) | moderný štýl |

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 77 m²

ID:405 GE-MAX Reality Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 77

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Hollého | 70 m²

ID:441 GE-MAX Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 2071 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt | Michalovce – Východ

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ID:520 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne prerobený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,900 € 1983 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ

Reality Michalovce

4 izbový byt | Jána Hollého | 80 m²

ID:135 Na predaj: Kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt – Hollého, sídlisko Východ, oproti LID

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

171,900 € 2149 €/m²

Moderný 2-izbový byt po rekonštrukcii v Michalovciach | Sídlisko Juh

Reality Michalovce

2 izbový byt | 45 m²

ID:456 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj pekne a moderne prerobený 2-izbový byt v Michalovcia

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

112,900 € 2509 €/m²

REZERVOVANÝ Novinka Stačí sa len nasťahovať | 3-izbový byt 75 m² | Murgaša

Reality Michalovce

3 izbový byt | J. Murgaša | 75 m²

ID:475 GE-MAX Reality ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

149,000 € 1987 €/m²

NA PREDAJ- 3izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – centrum Michaloviec

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nám. Osloboditeľov | 75 m²

ID: 229 GE-MAX Reality Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt, ktorý prešiel ko

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Prenájom 3 izbový byt Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána A. Komenského | 70 m²

Prenájom 3 izbový byt na ul. Komenského, Michalovce (4. ZŠ) - kompletná rekonštrukcia - pln

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

790 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

3 izbový byt | Kyjevská | 65 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový + pivnica, byt je bez loggie Ulica: Kyjevska Úžitková p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,000 € 1985 €/m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný 2 izbový byt v Michalovciach.

Reality Michalovce

2 izbový byt | Konečná | 47.51 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový + pivnica, loggia Ulica: Konečna Úžitková plocha: 47,51

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

114,000 € 2399 €/m²

Ponúkame Vám na predaj garsónku v Michalovciach.

Reality Michalovce

Garsónka | Školská | 32 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: garsonka + pivnica + loggia Ulica: Školská Úžitková plocha: 32m2

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

77,000 € 2406 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie