Predaj | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Michalovciach | Bývajte s NAMI

Reality Michalovce

3 izbový byt | Východ | 64 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Top
Top

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom ul. Farská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Farská | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt s balkónom po novej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

142,990 € 2134 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – výborná lokalita, Michalovce, ul. J. Murgaša

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 0 m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Michalovce, ul. J. Murgaša Realitná kancelár

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 €

REZERVOVANÉ. Prenájom veľkého, 3izbového bytu. Zvončeková ulica Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Zvončeková | 78 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom prakticky a priestranný 3-izbový byt

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica

Reality Michalovce

2 izbový byt | Masarykova | 62 m²

Na prenájom nový 2,5-izbový byt s parkovacím miestom – Michalovce, Masarykova ulica Realitná k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2izb. byt na Špitálskej ulici v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska ulica | 55 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na prenájom čistý, vzdušný a kompletne zariadený

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

440 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Tehlový 3- izbový byt blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 75 m²

Ponúkame Vám na predaj tehlový 3- izbový byt so súkromnou terasou a vlastným pozemkom v blízko

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

159,900 € 2132 €/m²

3- izbový byt v TOP lokalite sídliska Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 72 m²

Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

143,000 € 1986 €/m²

2- izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 2379 €/m²

Na prenájom štýlový 2- izbový byt, sídlisko Juh, Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.71 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom štýlový 2 - izbový byt v Michalovciach, ktorý prešiel komple

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Slnečný 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 63.85 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt prešiel re

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

128,000 € 2005 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 70.63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom 3- izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach. Byt je vhod

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

640 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | Michalovce | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 3 - izbový byt s balkónom blízko centra mesta Michalovce ul.

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 50.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonšt

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

125,900 € 2478 €/m²

Tehlový 3- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný tehlový 3- izbový byt s balkónom nachádzajúci sa v centre me

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Stráňany v Michalovciach, ktorý je ideálny pre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Na prenájom 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 49.72 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2- izbový byt na sídl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Michalovce

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám úžasný byt v lokalite Michalovce ID 105358

Reality Michalovce

3 izbový byt | Sibírska 6 | 74 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Michalovce

178,000 € 2405 €/m²

Výborný väčší 3 izbový byt s balkónom po rekonštrukcii - 130.000€

Reality Michalovce

3 izbový byt | Nad Laborcom | 76 m²

Ponúkame Vám exkluzívne: Priestranný a príjemný 3 izb. byt s balkónom a pekným výhľadom, po rek

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

130,000 € 1711 €/m²

Moderne prerobený 3-izbový byt s parkovacím miestom – Greenside

Reality Michalovce

3 izbový byt | Narcisová | 72 m²

ID:527 GE-MAX Reality ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Michalovce

189,900 € 2638 €/m²

SIMI real - tehlový 2 izbový byt

Reality Michalovce

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 54 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! ELEGANTNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – KOMPLETNE ZREKON

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Michalovce

130,000 € 2407 €/m²

SIMI real - zrekonštruovaný 2 izbák

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 54 m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII So súhlasom majiteľa Ponúkame na predaj modern

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

126,000 € 2333 €/m²

SIMI real - 2 izbový byt s balkónom

Reality Michalovce

2 izbový byt | J. Murgaša | 50 m²

Novinka so súhlasom majiteľa ! Exkluzívne len u nás ! MODERNÉ BÝVANIE NA DOSAH CENTRA – 2 IZB

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Michalovce

135,990 € 2720 €/m²

Lukratívny TEHLOVÝ 2 izb. byt priamo v CENTRE v Michalovciach

Reality Michalovce

2 izbový byt | Námestie osloboditeľov | 58 m²

REALITY HOUSE Vám ponúka tehlový byt na Námestí: Byty priamo v centre mesta Michalovce priamo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Michalovce

133,000 € 2293 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie