RE0005715-21-000132 (4118182) Aktualizovaný: 24. 01. 2022 1. publikácia: 23. 01. 2022

Luxusný veľkometrážny apartmán PONIKLEC - Apartmány pod Štrbským Plesom

Lúčna
Štrba • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

449 000 € 1 978 €/m2

Poznámka k cene: + dph
Základné informácie

Druh:
Apartmán

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
227 m²
Info
ZENITH Luxury Real Estate predáva luxusný veľkometrážny apartmán PONIKLEC o výmere 227m2 s vlastným pozemkom s rozlohou 198m2. Apartmán sa náchádza v dokončenom a skolaudovanom komplexe WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom. Samozrejmosťou sú samostatné dvojgaráže pod každým z apartmánov.

Všetky informácie o projekte nájdete na www.podstrbskymplesom.sk

Lokalita
WOODSTONE Apartmány pod Štrbským Plesom sú situované v nadmorskej výške 900 metrov nad morom a v oblasti, kde môžete každý deň dýchať svieži horský vzduch. Komplex sa nachádza v obci Tatranská Štrba, ktorá očarí bohatou históriou a vynikajúcou infraštruktúrou, zohľadňujúcou súčasné požiadavky turistov i rezidentov po kvalitných službách a plnohodnotnej občianskej vybavenosti.

Dispozičné riešenie:
I.PP
- Dvojgaráž
- Práčovňa
- Schodisko
I.NP
- Obývacia izba a kuchyňa
- Zádverie
- Toaleta
II.NP
- Chodba
- Izba
- Kúpeľňa
- Izba
- Kúpeľňa
III.NP
- Izba
- Kúpeľňa

Štandard:
Špičková kvalita bez kompromisov definuje WOODSTONE, realizovaný v najvyššej kvalite tradičným konštrukčným systémom z obvodového tehlového muriva Porotherm 30 P+D, zatepleným kontaktným systémom Baumit EPS 70S s hrúbkou 120 mm. Stropná konštrukcia je z keramického predpätého stropného systému Porotherm s nosníkmi KPSN s keramickými vložkami KSV 17/45 s hrúbkou 240 mm. Strechy sú pultové s izoláciou z minerálnych dosiek. Strešná krytina a klampiarske výrobky sú z titánovo-zinkového predzvetraného plechu RHEINZINK. Výplňové otvory sú hliníkové, systém Aliplast z hliníkových profilov Imperial. Prevažný systém otvárania je posuvne sklopný so štrbinovým mikroventilačným vetraním. Povrchové úpravy exteriéru sú kombináciou veľkoformátových žulových dosiek Verde Ubatuba v úprave waterfinish a dreveného obkladu ThermoWood – severská borovica.

Vykurovanie je realizované nízkoteplotným podlahovým kúrením UNIVENTA. Zdrojom tepla na kúrenie a TÚV je samostatné tepelné čerpadlo voda-vzduch pre každú vilu zvlášť. Kúpeľne sú osadené sanitou v nadčasovej bielej a čiernej. Všetky vaše kulinárske víťazstvá môžete oslavovať v priestrannej kuchyni s luxusnými kuchynskými linkami rozličných dizajnových variantov.

O projekte
Štvorpodlažné rezidenčné objekty svojím vyhotovením maximalizujú pozemkový potenciál, čo v kombinácii s využitím progresívnych architektonických a materiálových riešení dáva vyniknúť prémiovému rázu projektu, nie však na úkor životného prostredia. Stavba, ktorej dominujú prírodné materiály, spĺňa najprísnejšie ekologické a energetické normy a eliminuje tak negatívne dôsledky na okolité prostredie bez kompromitovania pohodlia.

Každý z veľkometrážnych apartmánov disponuje vlastným pozemkom a priestrannou terasou s impozantnými výhľadmi na hory pre ešte užší kontakt s tatranskou prírodou. Samotné bytové jednotky zaujmú svojimi neštandardnými menami, ktoré sú referenciou na flóru miestnych lúk a hôr.

Pre obhliadky a viac informácii nás kontaktujte na 0944 48 48 49.
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Poschodie:
z 4

Stav nehnuteľnosti:
novostavba

Forma vlastníctva:
firemné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Rok výstavby:
2021

Balkón:
áno

Terasa:
áno

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Spôsob kúrenia:
lokálne vykurovanie

Internet:
áno

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

ZENITH Luxury Real Estate

ZENITH Luxury Real Estate

+421 944 484 849
Zobraziť číslo

ZENITH Luxury Real Estate

ZENITH Luxury Real Estate

Ponuky spoločnosti: 89

Hodžovo námestie 2 • 81625, Bratislava - Staré Mesto (SK)
ZENITH Luxury Real Estate

449 000 € 1 978 €/m2

ZENITH Luxury Real Estate

ZENITH Luxury Real Estate

+421 944 484 849
Zobraziť číslo