PRENÁJOM: 2 izbový byt, parkovanie, Košice-centrum, Strojárenská 11F

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 48.96 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na PRENÁJOM nadštandardne kompletne zariadený, 2-izbový byt, v ab

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PRENÁJOM - RENTAL - NOVÉ APARTMÁNY BEZPROSTREDNE pri VETERINE, KOŠICE

Reality Košice-Sever

Apartmán | Kavečianska cesta | 22 m²

Ponúkame na prenájom 26 úplne novo-dokončených a zariadených apartmánov v unikátnom projekte Ap

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ PODKROVNÝ MEZONET V SRDCI STARÉHO MESTA - NOVÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Zbrojničná | 85.7 m²

Exkluzívny 3-izbový podkrovný mezonet v Starom Meste – dokonalé bývanie, alebo investícia, ktor

Publikované: 10.03.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4189 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZB ZARIADENÝ BYT v NOVOSTAVBE ALBELLI, KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 55 m²

NOVOSTAVBA - Ponúkame na prenájom exkluzívne na mieru zariadený 2 izbový byt v novostavbe proje

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavné Námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

HOUSE & WEBER I BALI – UBUD, INVESTIČNÁ príležitosť, 13 % ROI, JEDINÝ kids-first rezort v srdci Ubudu, TOP TOP lokalita, RASTÚCI dopyt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 44 m²

HOUSE & WEBER ponúka na predaj prvý rodinný rezort „kids-first priamo v centre Ubudu – miesto,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

129,900 € 2952 €/m²

PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, ALVINCZYHO, KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 67 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Luxusný 3 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Obmedzená ponuka: prvých 20 bytov v štandarde v cene za holobyt + klimatizácia. Spoločnosť PB

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Luxusný 2 izbový byt v rezidencii BestHome - Prvých 20 bytov ešte výhodnejšie

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 59.61 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,921 € 3891 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 77.97 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

300,405 € 3853 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 60.04 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

226,370 € 3770 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 49.14 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

198,336 € 4036 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 68.47 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

261,245 € 3815 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

222,923 € 3849 €/m²

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Turgenevova | 57.91 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

231,610 € 3999 €/m²

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Turgenevova | 79.34 m²

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

305,320 € 3848 €/m²

Klim. 3-izb. zariad. apartmán (104,30 m2) ----- R-048-bt-104-30 | x048, xx | d27 | A2-7

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 104.3 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu luxusný 3-izbo

Publikované: 03.11.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

OCCAM/ Exkluzívny apartmán v Starom meste-v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

Apartmán | 291 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový apartmán v Starom meste Košíc. Apartmán

Publikované: 16.01.2025 Aktualizované: 08.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Na prenájom - 2 izb. byt - NOVÁ TERASA, Košice s parkovacím miestom

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 59 m²

PrimeReal & Finance ponúka na prenájom priestranný a štýlovo zariadený 2-izbový byt na ulici Fa

Publikované: 30.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - 2-izbový byt v novostavbe EUPHORIA na PRENÁJOM, Wuppertálska, KE

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Wuppertálska | 60 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na prenájom zrekonštruovaný a kompletne zariadený 2-iz

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 IZBOVÝ BYT REZIDENCIA ALBELLI, STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt o rozlohe 50 m², nachádzajúci sa