4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC10

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | Ulica Pod Hájmi | 92.46 m²

Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných bytov v dokonče

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje, VC8

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Ulica pod Hájmi | 70.35 m²

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

299,000 € 4250 €/m²

člen NARKS

Rezervované 3i byt so záhradou, dokončená novostavba, Lorinčík Háje

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | pod hájmi | 73.86 m²

Rezervované - Exkluzívne v spoločnosti ImpulzReal ponúkame: - jeden z posledných dostupných b

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

300,000 € 4062 €/m²

člen NARKS

4i, 93m2 + 27m2 terasa, Lorinčík Háje, novostavba, VC8

Reality Košice-Lorinčík

4 izbový byt | pod hájmi | 92.46 m²

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Lorinčík

381,000 € 4121 €/m²

člen NARKS

2i, OV, 60m2 + terasa, novostavba Lorinčík- Háje, zariadený

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 60 m²

Spoločnosť Impulz Real a Ing. Marcela Almužňáková predstavujú: *** 2 izbový tehlový, luxusný

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

890 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Dizajnový 2 izbový byt Nová Terasa, 55 m2 + terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Fatranská | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na PRENÁJOM štýlový kompletne zariadený 2 izbový byt 55 m2 + terasa 5 m2 v

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ- NA PREDAJ PEKNÝ A MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT | ZELENÁ STRÁŇ

Reality Košice-Košická Nová Ves

2 izbový byt | Zelena stráň | 54.12 m²

REZERVOVANÝ: Mgr. Lukáš Sopko a spoločnosť Diamond Reality Vám ponúkajú na predaj moderný a vk

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Košická Nová Ves

215,000 € 3973 €/m²

3 izbový byt 105 m2, Krosnianska ul., 6 posch., balkón

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²

3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

279,000 € 2657 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nadštandardný 4 izbový byt ulica Jelšová, Košice - komplex Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

4 izbový byt | Jelšová | 137.33 m²

Spoločnosť Diamond Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 4-izbový

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

562,000 € 4092 €/m²

1,5 izbový apartmán – Byty Popradská, Košice

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 35.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe By

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

188,900 € 5321 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

4 izbový byt 141 m2, Bulharska ul., Košice - JUH, 3 posch.

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Bulharská | 141 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový tehlový byt na Bulharská ul., Mestská časť - JUH Byt, ktorý sa

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

360,000 € 2553 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HERBERIA - PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Žižkova | 88 m²

Ponúkame Vám na PREDAJ veľký 3-izbový, zariadený byt, v NOVOSTAVBE Rezidencia HERBERIA, Košice

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

419,000 € 4761 €/m²

NA PRENÁJOM MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU | NOVOSTAVBA | KLIMATIZÁCIA | KOŠICE – JUH

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 58 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí priniesť si len osobné veci? TUreality ponúka na prenájom priest

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,200 €/m2/mesiac 21 €/m2/mesiac

3-izbový byt v novostavbe s garážovým státím – Košice Západ, ul. Topoľčianska

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Topolčianska | 79 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe kolaudovanej v roku 2021, v tichej lokalite medzi

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

349,000 € 4418 €/m²

NOVÝ a veľkorysý 3-izbový byt s terasou v novostavbe Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Cédrová | 99.5 m²

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom priestranný 3-izbový byt v novostavbe

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

990 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

GARSONKA | NOVÁ REKONŠTRUKCIA | TERASA

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 24 m²

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2025 a je plne zariadený tak, aby poskytoval komfo

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

650 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

Štýlový byt Na hore 93 m2 + terasa 37 m2, nádherné výhľady

Reality Košice-Dargovských hrdinov

4 izbový byt | Na hore | 134 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ štýlový 4 izb. byt o výmere 93m2 s balkónom a veľkou terasou o vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

325,000 € 2425 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-IZB. BYT NOVOSTAVBA, LORINČÍK HÁJE

Reality Košice-Lorinčík

3 izbový byt | Hríbová | 63.5 m²

Na prenájom Vám ponúkame 3-izbový tehlový byt 63,50m2 s terasou 7m2 na ulici Hríbová v lokalite

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,000 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Košice-Centrum: Nový 2-izbový byt, bezbariérový vstup – Ideálna investícia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. CENA : 269.000 E

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 3-iz. zariadený byt v novostavbe pri Novej nemocnici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Inovecká | 90 m²

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v novostavbe pri novej nemocnici - ul. Inovecká *** LUXUSNÝ

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

2,200 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PREDANÉ ! 1-izb.byt, loggia, pivnica, Patrik Janok-realitný maklér

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Strojárenská | 30 m²

Mgr. Patrik Janok, RSc. realitný maklér a konzultant ponúka na predaj štýlový 1-izbový byt v lu

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP Novostavba 2-izbový byt Košice-Centrum,VIDEO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 46 m²

Na predaj 2-izbový byt v prestížnej novostavbe Mlynská bašta – Centrum Košíc. /za kinom ÚSMEV/

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 5848 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom, novostavba Albelli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alvinczyho | 51.58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývať v čerstvo skolaudov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (769)
Upresniť hľadanie