(JuYeyQ8_yMF) Aktualizovaný: 12. 03. 2023 1. publikácia: 12. 03. 2023

Jedinečný 2-izbový byt s veľkorysou terasou a parkovaním v novostavbe v Horskom parku

Gaštanová
Bratislava-Staré Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

298 000 € 4492 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
66,34 m²
Info
Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie na správnej adrese. Pokojnú a vyhľadávanú časť Starého mesta s vynikajúcim dopravným napojením na centrum či diaľničný obchvat asi predstavovať netreba. Štvorpodlažný developerský projekt komunitných rozmerov budí dojem, že mesto nie je len symbolom zhonu a dochádzania do práce, ale aj odpočinku a pohody. Rezidentovi poskytne dostatok slnka aj intimity. Zároveň, elegantne a nenápadne necháva svoje prednosti schované pred pohľadmi z ulice. Vytvára tým útulnú mikroklímu a pohodlie vhodné pre rodinný aj mládežnícky život. V bezprostrednom okolí majú zastúpenie všetky služby občianskej vybavenosti, vrátane verejnej dopravy, reštaurácií, potravín či rôznych služieb. A obľúbený Horský park je vítaný bonus. Predsa úprimne, kto by nechcel takto bývať?

Najvyššie podlažie, vlastná terasa, parkovanie a v neposlednom rade adresa eskalujú toto bývanie do kategórie výbornej dlhodobej investície a uchovávateľa hodnoty. Výhľad je samostatnou témou. Je typicky mestský a nečakane úžasne tichý. Spoločenské centrum 2-izbového bytu s príjemnou úžitkovou plochou 39 m2 tvorí obývacia izba s kuchynským kútom. Vašu pozornosť prirodzene vyvedie na veľkorysú západnú terasu 27,34 m2 s takmer 180 stupňovým výhľadom na okolitú zeleň. Okrem úžasného súkromia prináša aj možnosť realizácie zimnej záhrady, či umiestnenia obľúbenej jacuzzi. Samostatná spálňa poslúži k skvelému oddychu ako oddelená nočná časť, alebo vytvorí priestor pre vlastnú pracovňu. Útulná kúpeľňa s toaletou disponuje praktickým sprchovým kútom.

Rezidencia Horský park je situovaná na rohu Senickej a Gaštanovej ulice, vo vyhľadávanej mestskej časti Staré Mesto. Developerský projekt kolaudovaný 1Q/2023, pochádzajúci z dielne Rules architekti, vyzdvihujú moderné, striedme a nadčasové prvky. Ponúkaná nehnuteľnosť sa predáva v prevedení holobyt s predprípravou na podlahové kúrenie, klimatizáciu a elektrické exteriérové žalúzie. Novému vlastníkovi bude odovzdaná v 05/23. Autorom vizualizácie, ktorá je súčasťou ceny, je renomované štúdio interiérového dizajnu Lucia Mikitová. Tento jedinečný byt sa predáva v cene 298.000 EUR s DPH. K bytu je možnosť dokúpiť si aj pivnicu 4 m2 v cene 10.000 EUR s DPH. Parkovacieho miesta nie je nikdy dosť a preto k nehnuteľnosti ponúkame možnosť dokúpiť si dve externé parkovacie státia v cene 15.000 EUR s DPH/miesto. Možnosť nadobudnúť od právnickej osoby v režime DPH. So susedmi zdieľate nielen vkus a spoločenské postavenie, ale aj lukratívnu adresu. Užívajte si však zároveň súkromie vďaka rafinovanej architektúre tohto nadčasového projektu. Lokalita je už aj tak dosť vychytená a tichá. Reprezentatívnym bývaním sa radi pochválite a o dobré veci sa predsa treba podeliť. Vidíme sa na obhliadke.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti royaltys s.r.o. Radi Vám pomôžeme pri predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
66,34 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Firemné

Orientácia:
Západná

Rok kolaudácie:
2023

Počet izieb / miestností:
2

Prechodová izba:
Nie

Terás:
1

Pivnica:
Murovaná

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Vonkajšie parkovacie miesto, Výťah, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

0908989882 zobraziť číslo

ROYALTY´S real estate

Svätovavrinecká 13920/6 • 83101, Bratislava-Nové Mesto (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

298 000 € 4492 €/m²

Kontakt na predajcu

Mgr. Miriam Oravkinová

ROYALTY´S real estate

0908989882 zobraziť číslo