RE0004925-21-001430 (F048-112-JUKE) Aktualizovaný: 21. 01. 2022 1. publikácia: 21. 01. 2022

Investičná Príležitosť - KRYŠTÁL, kráľovský apartmán / byt v LEVOČSKOM PALÁCI

Nezadaná
Prešov • Slovenská republika Ukázať na mape
Ukázať na mape

Cena na vyžiadanie

Základné informácie

Druh:
2-izb. byt

Typ:
Predaj

Celková podlahová plocha:
94.92 m²
Info
F048-112-JUKE

Vitajte v Levočskom paláci!
youtube.com/watch?v=8oARBhjP7MA
Sláva tohto svetoznámeho monumentu sa zrodila už v 14. storočí, a to vďaka svojej lukratívnej polohe v Levoči, meste kráľov. Tento veľkolepý skvost plný umenia bol odnepamäti domovom tých najvýznamnejších obyvateľov vtedajšej spoločnosti - najbohatších aristokratov, medzinárodných obchodníkov či kňazov. Kompletná revitalizácia tejto národnej kultúrnej pamiatky, ktorá je tiež súčasťou svetového dedičstva, prináša na slovenský trh absolútne unikátnu zbierku 20 trofejí v podobe renesančných apartmánov limitovanej edície. Kúpou týchto apartmánov najvyššej kvality sa stanete vlastníkmi podielu paláca, ktorý sa okamžite stáva Vaším domovom a zároveň získavate kľúč k oddychu, autentickej harmónii a pokoju, kde sa nebo dotýka zeme a kde sa sen stáva skutočnosťou. S hrdosťou Vám predstavujeme náš exkluzívny kráľovský klenot KRYŠTÁL.

POPIS
Exkluzívny prezidentský apartmán KRYŠTÁL je 3 – izbovým apartmánom na najvyššom bode paláca s magickými výhľadmi na východ i západ. Jeho zámožné priestory prinesú uspokojenie aj tomu najnáročnejšiemu majiteľovi. Hojná výmera 94,92 m2 je moderne a veľmi strategicky rozdelená na dennú a nočnú časť, disponuje samostatnou kúpeľňou s wc a ďalším samostatným wc. V tomto hodnotnom apartmáne sa nachádza priestranná obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou a 2 samostatné kráľovské spálne príhodné pre vašu rodinu či hostí. KRYŠTÁL je jeden z najvzácnejších skvostov Levočského paláca reprezentujúci generačný majetok a pýchu vhodnú pre slovenskú či zahraničnú elitu. Celý apartmán je vybavený uchvacujúcim travertínom, očarujúcimi lustrami a majstrovsky prepracovanými dverami s obložkovou zárubňou.

TECHNICKÉ PARAMETRE
3. poschodie
2-izbový apartmán
Podlahová plocha apartmánu: 94,92 m2
Predsieň : 13,60 m2
Kúpeľňa + WC : 4,16 m2
Kúpeľňa + WC 2 : 1,96 m2
Obývacia izba + kuchyňa : 36,50 m2
Spálňa : 17,70 m2
Izba : 17,00 m2
Šatník : 4,00 m2

LOKALITA
Vďaka svojej bohatej minulosti patrí Levoča medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá. Levoča sa pýši vrcholnými stavbami svetskej renesančnej architektúry na Slovensku ako napríklad budovou bývalej levočskej radnice s arkádami a rímskokatolícky farský Kostol sv. Jakuba. Na námestí Majstra Pavla neprehliadnete klietku hanby z 16. storočia, ktorá sa v minulosti využívala na verejné pranierovanie. Centrálne námestie lemuje vyše 50 pozoruhodných meštianskych a patricijských domov takže Vy alebo Vaši hostia tu či v okolí máte množstvo možností počas rekreácie.

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Gratulujeme, práve ste pri zrode absolútne jedinečnej investičnej príležitosti! Rozoznali ste jedno z najlukratívnejších nadčasových generačných dedičstiev, ktoré sú momentálne prítomné na realitnom trhu v slovanských krajinách. Cena tohto unikátu, ktorý môže byť práve Váš, v renesančnom prevedení dizajnového interiéru s famóznym zariadením je kompletná vrátane DPH a bez navýšenia. Ako najlepší a najstarší spôsob uloženia financií, táto investícia reprezentuje železnú ochranu vašich prostriedkov pred infláciou budúceho roka. V cene je tiež zahrnutý podiel na spoločných priestoroch a zastavanom pozemku, vrátane kompletného právneho servisu a všetkých nákladov spojených s prevodom vlastníckych práv nehnuteľnosti.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť limitovanej edície a zavolajte nám ešte dnes!
Prečítať viac
Charakteristika

Nadzemné podlažie:
ostatné podlažie

Stav nehnuteľnosti:
kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva:
firemné

Konštrukcia bytu:
zmiešaná

Energetický certifikát budovy:
Nemá certifikát

Internet:
nie

Káblová televízia:
nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Juliana Kerestešová

Juliana Kerestešová

+421 950 103 136
Zobraziť číslo

Finanzpartner reality Professional s.r.o.

Finanzpartner reality Professional s.r.o.

Ponuky spoločnosti: 506

3 • 94901, (SK)
Finanzpartner reality Professional s.r.o.

Cena na vyžiadanie

Juliana Kerestešová

Juliana Kerestešová

+421 950 103 136
Zobraziť číslo