RE0005563-22-000018 (JukaEirON9R) Aktualizovaný: 03. 10. 2022 1. publikácia: 03. 10. 2022

GREEN AVENUE – prémiový 4i byt s veľkou terasou, SKOLAUDOVANÉ

Mikova Ves
Nitra • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

288 000 € 3692 €/m²

Základné informácie

Druh:
4 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
78 m²
Info
PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj novostavbu prémiového rodinného 4-izbového bytu s dvomi terasami, na najvyššom, štvrtom, podlaží bytového domu v SKOLAUDOVANOM projekte Green Avenue. Chcete si vychutnať rodinné raňajky na privátnej terase s výhľadom na Zobor? Mať na terase dosť miesta pre hry detí aj pre relax? A mať aj ďalšiu terasu prístupnú z rodičovskej spálne, kde si v pokoji môžete napríklad čítať knihu s výhľadom na okolie Nitry? Vyberte si a môžete sa HNEĎ SŤAHOVAŤ.

Ide o posledné z najkrajších rodinných bytov s najlepšími výhľadmi v tomto skolaudovanom rezidenčnom projekte, s výmerou interiéru 78,46 m2 a s dvomi strešnými terasami vo výmere 45,26 a 9,02 m2. Okrem očarujúceho exteriérového priestoru však byty ponúkajú aj moderné praktické dispozície s dostatkom úložných priestorov, súkromím pre každého člena rodiny, kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom a samostatného wc.

Ponúkané prémiové 4-izbové byty s veľkými strešnými terasami sú v cene od 241 000 € .

Pozrite si, ako sa bude bývať v Green Avenue vo videu zo vzorového bytu alebo vo virtuálnej realite:
https://www.youtube.com/watch?v=RbkfzFkRmbA
https://vre.mollyinvr.com/player/Acfc088EedD114b0b509e589

Dohodnite si obhliadku už dnes alebo si pozrite kompletnú ponuku voľných bytov aj na www.greenavenue.sk

O PROJEKTE
Nadštandardné, no cenovo dostupné. Moderné a pritom späté s prírodou. Mestské a zároveň s nádychom vidieka. Komorné, ale aj plné priestoru pre rodinný život. Také je bývanie v projekte Green Avenue, ktorý vyrastá v atraktívnej lokalite Nitry, na okraji mestskej časti Chrenová. Bonusom je aj s bezproblémová dostupnosťou do centra mesta ako aj na obchvat, ktorý uľahčí cestovanie do Bratislavy či Banskej Bystrice. Lokalita tak zabezpečuje pokojné bývanie v zelenej štvrti mesta.

BYTOVÝ DOM
Samotný nízkopodlažný bytový dom pozostáva z troch blokov (A,B, a C), kde na štyroch podlažiach nájdete priestranné a prakticky dispozične riešené 1,2,3 a 4-izbové byty. Každý byt disponuje veľkorysou loggiou alebo balkónom.

V projekte spojil developer potrebné s nadštandardným, užitočné s estetickým a komfortné s komorným. Použité inteligentné riešenia, kvalitné materiály a architektúra využívajúca prvky dreva tak vytvárajú moderné mestské bývanie v lokalite v tesnom kontakte s okolitou prírodou.

Bytový dom má spoločné podzemné podlažie, kde sa nachádzajú pivničné kobky a technické priestory. Každý byt má kobku v cene. K bytu je možnosť kúpiť vnútorné parkovacie miesto v hodnote 13 000 € strážené bezpečnostným prístupom na ovládanie a elektronickým domovým vrátnikom.

TECHNICKÝ ŠTANDARD BYTU
Teplovodné podlahové kúrenie
Rekuperácia vzduchu v každej izbe
Predpríprava pre vonkajšie elektrické žalúzie a klimatizáciu
Bezpečnostné vstupné dvere
Francúzske plastové okná s izolačným trojsklom
Pivničná kobka v cene bytu
Medzibytové železobetónové steny
Bytové priečky z keramických tehál
Medené elektrické podomietkové rozvody

LOKALITA
Atraktívna a tichá lokalita novovznikajúcej štvrte Nitry, na konci mestskej časti Chrenová, spája v sebe to najlepšie z bývania v meste a zároveň výhody bývania na vidieku. Široké možnosti športového vyžitia ponúka blízkosť tenisových kurtov, atletického štadiónu, športovej haly, či obľúbenej cyklotrasy. Relaxovať je možné aj prechádzkami popri potoku Selenec. Pre milovníkov rybolovu môže byť lákadlom rybník v susednej obci vzdialenej cca 15 min. autom. Bezproblémové spojenie s centrom mesta zaručuje blízkosť zastávky MHD. Veľkou výhodou bývania v Green Avenue je tiež ľahko dostupný obchvat, ktorý uľahčuje cestovanie za prácou do Banskej Bystrice alebo Bratislavy.

Viac informácií na www.greenavenue.sk alebo priamo u nášho predajcu.
Kontaktujte nás už dnes! Dohodnite si obhliadku a vyberte si teraz jeden z prémiovo vybavených bytov v cenách už od 89 900 €.

Chránime vaše financie:
1. Garantujeme vám VRÁTENIE REZERVAČNEJ ZÁLOHY v plnej výške, ak využijete nášho hypotekárneho špecialistu a hypotéku nezískate.
2. Kúpnu cenu nehnuteľnosti môžete zaplatiť aj v troch splátkach, pričom prvá splátka kúpnej ceny (rezervačná záloha) je vo výške len 3 000 Eur.

Chránime vás aj seba:
1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime vide prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru.
2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice.

Viac informácií o projekte, možnostiach financovia nehnuteľnosti a online obhliadkach u nášho predajcu.

Martin Štetiar
mobil: 0915 577 410
mail: stetiar@pupava.com
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
78 m²

Podlažie:
4

Počet nadzemných podlaží:
4

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Firemné

Počet izieb / miestností:
4

Prechodová izba:
Nie

Počet balkónov:
1

power_costs_in_the_price:
Nie

Vybavenie:
Výťah, Pivnica
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Martin Štetiar

pupava development, s.r.o.

+421915577410 zobraziť číslo

pupava development, s.r.o.

Mikovíniho 10 • 917 01, Trnava
Celá ponuka spoločnosti

288 000 € 3692 €/m²

Kontakt na predajcu

Martin Štetiar

pupava development, s.r.o.

+421915577410 zobraziť číslo