(Juc7jRJdUTr) Aktualizovaný: 25. 01. 2023 1. publikácia: 25. 01. 2023

/FOIT/ - PREDAJ – VKUSNÉ BÝVANIE V PRÍJEMNEJ LOKALITE


Trnava • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

149 500 € 2231 €/m²

Základné informácie

Druh:
3 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
67,19 m²
Info
Hľadáte zrekonštruovaný, kompletne zariadený byt v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou? Pohodlne sa usaďte a dovoľte mi, aby som Vám predstavil byt, ktorý budete môcť nazvať svojim novým domovom.

Tento 3-izbový byt, nachádzajúci sa v zateplenom bytovom dome, je situovaný na 4 poschodí, na ktoré Vás vynesie nový výťah. Byt disponuje úžitkovou plochou 64,71m² a zasklennou loggiou o výmere 3,8m², z ktorej si môžete užívať praktický výhľad na zelený dvor, na ktorom sa náchádza aj detské ihrisko. K bytu taktiež prislúcha pivnica o veľkosti 2,48m². Byt prešiel šikovnou dispozičnou prerábkou, kedy sa zúžila vstupná chodba a rozšírila obývačka. Do obývačky bol taktiež vyhotovený unikátny klenutý vchod, ktorý si spolu s kompetnou dispozíciou tohto bytu môžete pozrieť vo virtuálnej prehliadke, ktorú sme pre Vás pripravili v spodnej časti tohoto inzerátu.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Zachovali sa pôvodné stúpačky a v jadre bytu sa vyhotovila nová elektroinštalácia. V celom byte však nájdete plastové okná a elegantnú vinylovú podlahu. Potešíte sa aj novej kuchyni, vybavenou veľkými oknami a vkusnou kuchynskou linkou. Byt sa predáva kompletne zariadený (Bez dekoračných prvkov).

Lokalita Linčianska disponuje perfektnou občiaskou vybavenosťou. Do 5 minút ste v Lekárni, Jednote, Škole, či na autobusovej zastávke, ktorá Vás spojí so zvyškom mesta. 10 minút od bytu nájdete Gašparíka, posilňovňu, vinotéku, natankujete a v dohľadnej dobe sa budete môcť dostať aj do nového obchodného centra OC Island, v ktorom si už teraz môžete užívať nákupy v novom LIDL-i.


Celá lokalita má prejsť v roku 2024 revitalizácou, kedy sa vybuduje nové centrum, 9 zelených dvorov, v ktorých nájtede detské a športové ihriská, príjemné posedenie v tieni stromov a v neposlednom rade aj výbehy pre Vašich domácich maznáčikov. Lokalitu bude spájať bežecký a cyklistický chodník. Ak často cestujete mimo Trnavy, bezproblémová napojenosť na trnavský obchvat a cesty D1 a R1 bude určite niečo pre Vás. Pred bytovým domom sa nachádza dostatok parkovacích miest, ako pre Vás, tak aj pre návštevu, ktorej vďaka elektronickému vrátnikovi otvoríte z pohodlia domova.

Nehnuteľnosť je možné si zadovážiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením Vám radi bezplatne pomôžeme.


Pri odovzdaní nehnuteľnosti na Vás čaká od spoločnosti FOIT malé prekvapenie :)


V prípade záujmu o obhliadku nehnuteľnosti ma pokojne kontaktujte, rád sa s Vami dohodnem na termíne


Tomáš Mišudík


0911 658 081


misudik@foit.sk

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
67,19 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Tomáš Mišudík

Foit, s. r. o.

+421911658081 zobraziť číslo

Foit, s. r. o.

Vajanského 22 • 91701, Trnava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

149 500 € 2231 €/m²

Kontakt na predajcu

Tomáš Mišudík

Foit, s. r. o.

+421911658081 zobraziť číslo