Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Vlastná záhrada, novostavba – ideálny 2-izbový mezonet

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

184,900 € 4402 €/m²

3D PREHLIADKA - ZARIADENÝ MODERNÝ 3izb. MEZONET., ul. LEŠKOVA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 162 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný priestranný mezonetový 3 izb. byt v na ul. Lešková v lukratívne

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

820,000 € 5062 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Predaj 4-izbového bytu s parkovaním a 22m2 terasa, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

515,000 € 4292 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Predaj 2-izbového bytu s parkovaním, Ružinov- Nivy, Jégého ulica, 3D prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 58 m²

Ponúkame na predaj dobre dispozične riešený 2-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ulica 3D virt

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4998 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 2-izb. byt Trnávka, 55m2, novostavba, tehla, parking

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vrútocká 44 | 55 m²

Hľadáte novostavbu, ktorá spája moderný dizajn, inteligentné technológie a absolútny pokoj? Ten

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 5255 €/m²

METROPOLIS- Klimatizovaný 1i byt s balkónom, parkovacie miesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.7 m²

KLIMATIZOVANÝ 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM MIESTOM V PROJEKTE METROPOLIS Ponúkame na p

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7958 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTUM Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²

EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

255,000 € 4021 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

360° 3D 3 IZBOVÝ byt Podunajské Biskupice, Kazanská ul. s parkovacím miestom v cene

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 80 m²

Ponúkam Vám na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe (2006) na Kazanskej ulici

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

259,000 € 3238 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izb byt NOVOSTAVBA - BA – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 5831 €/m²

Predaj bytov v developerskom projekte NAKLASKU - Zlaté Klasy

STARS REALITY prináša projekt Na Klásku, novú ponuku moderného bývania, ktoré spája kvalitnú ar

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

108,000 € 1929 €/m²

Predaj 2 izb bytu v novostavbe s garážovým státím

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s garážovým státím v podzemnej garáži v staršej novostavbe na K

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

210,000 € 3818 €/m²

Na predaj novostavba vo Vajnoroch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4436 €/m²

Rodinný dom v Krasňanoch Slanec => Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horska | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

659,000 € 3923 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, Podunajské Biskupice, Kazanská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

215,000 € 3644 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie