NUERA︱EUROVEA TOWER - 3-izbová rezidencia s výhľadom na hard

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 94.7 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou a pekným výhľadom v pasívnej novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 172.91 m²

Ponúkame vám na predaj nový 4-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe, ktorá je skrytým útočis

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Tichý a priestranný 2 izbový byt s garážou v novostavbe na Moskovskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Moskovská | 72.5 m²

Výnimočne priestranný a tichý 2-izbový byt s garážou v modernej novostavbe na Moskovskej ulici,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 5090 €/m²

VEĽKORYSÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PRESTÍŽNOM PROJEKTE APOLLO RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²

FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

940,000 € 5371 €/m²

ELEGANTNÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT NA 40. POSCHODÍ EUROVEA TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²

FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 05.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 7868 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ELEGANTNÉ 3-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 6263 €/m²

ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V TICHEJ LOKALITE S VÝHĽADOM DO ZELENE

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

586,900 € 5059 €/m²

3-izb. byt s veľkou terasou a garážou pri lesoparku Železná studnička

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 152 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 4046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj bytu 3-izbový 83 m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 83 m²

Byt po kompletnej rekonštrukcii na 3. poschodí v panelovom dome s výťahom. Predáva sa plne zari

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 5060 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 3 izbový BYT, NOVOSTAVBA, Šustekova u., GARÁŽ A PIVNICA V PRÍPADE ZÁUJMU, ZAČIATOK PETRŽALKY, 3D

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 83 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/n9u629ZQR Ponuka na predaj príjemného a priest

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

344,900 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom bez starostí: Penthouse na Kolibe, ktorý vám vráti slobodu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vtáčnikom | 247 m²

Mnoho rodín stále verí, že skutočný priestor a súkromie nájdu len v rodinnom dome. No s ním pri

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,350,000 € 5466 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

228,700 € 3518 €/m²

NOVÁ CENA! - 2,5 izbový byt so šatníkom, parkovacím miestom a 3x balkón

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bzovícka | 73 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v RAJKE - Maďarsko! AVE estate ponúka priestranný 2,5 izbový byt s tro

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

149,900 € 2053 €/m²

Jan Pinka | Grand Koliba – nadštandardný 4,5-izbový byt (122 m²) s dvoma záhradami (143 m²) a dvoma garážami

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Frankovská | 122 m²

Tento byt je určený pre klienta, ktorý presne vie, čo hľadá – priestor, súkromie a kvalitu bez

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 5656 €/m²

ZUZANY CHALUPOVEJ, 2-i byt, 40 m2 – projekt Slnečnice, blízkosť zastávky električky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 40 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte Slnečnice. Byt je kompl

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

228,000 € 5700 €/m²

MIEROVÁ, 2-i byt, 56 m2 – parkovanie v cene bytu, nízke náklady, tehla

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt v projekte SOLITAIRE. Bytový kompl

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

217,000 € 3875 €/m²

4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V KOMORNOU PROJEKTE V DOWNTOWNE

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 112 m²

FEDORS GROUP vám ponúka5 na predaj dizajnový 4-izbový byt s veľkou terasou v jedinečnom projekt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5348 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Priestranný 4-izbový byt 95 m², lodžia 11 m², 2x parkovanie, novostavba Bory, Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

4 izbový byt | Hany Ponickej | 95 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj moderný 4-izbo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

349,990 € 3684 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie