NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

ČEREŠNE ETAPA RESIDENCE PREDAJ 4i BYTU_KOLAUDÁCIA 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Polianky | 103.05 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový BYT so severovýchodnou orientáciou P27 - výmera interiéru je 103,05

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

471,539 € 4576 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.09 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 6239 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Priestranný, slnečný 2-izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 56.16 m²

Základné informácie Predstavte si pokojné bývanie, praktickú dispozíciu a zároveň všetko potre

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

251,000 € 4469 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Chalupkova | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnosť

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Svetlý a dobre riešený 3i byt na začiatku Petržalky v novostavbe

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 71.73 m²

TARGETreal ponúka na predaj praktický byt s dobrou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

314,990 € 4391 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Rezidencia Nová Koliba na predaj 3 izbový byt o výmere 97,3 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 97.3 m²

Realitná kancelária Mikelssen exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

480,000 € 4933 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj luxusný 4 izbový byt s 2 kúpeľňami a 2 šatníkmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 137 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 izbový byt, projekt sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

675,000 € 4927 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**4-IZBOVÝ DIZAJNOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI**

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 113 m²

Búdková ulica | Novostavba | Výhľad na zeleň | Horský park pár krokov Bývanie, ktoré spája mes

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,000 € 6186 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame moderný 2-izb. byt v Novostavbe – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Na predaj priestranný 1-izb. byt v Novostavbe Uzbecká ul. - Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 36.72 m²

Na predaj priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 1-izbový byt s parkovacím miesto v novos

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

185,000 € 5038 €/m²

Na predaj 1-byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Na predaj 1- byt v novostavbe AGÁTY - Agátová ul. – Dúbravka v OV, 25 m2, 1/4, priestranná l

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

Moderný 2-izb. byt v novostavbe s loggiou – Mlynské luhy – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie