MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNOU LODŽIOU | BYT 804 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.95 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 804 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,990 € 4082 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

Bývanie, ktoré dáva zmysel – 3-izbový byt PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 63.61 m²

Nové bývanie pre moderný mestský život – v Rači, s nadhľadom a pokojom Predstavujeme vám PREDME

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3820 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

PREDAJ| Nadčasový 4izbový byt s vlastnou záhradou a parkovaním v blízkosti Malých Karpát

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Na Krčoch | 103 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj novostavbu 4izbového dvojpodlažného bytu v rodinnom dome s tr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

499,000 € 4845 €/m²

Top
Top

Na predaj: Priestranný 3-izbový byt v novostavbe s krásnym výhľadom – Koliba, ulica Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 123 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3-izbový byt situovaný v jednej z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4870 €/m²

Top
Top

Dvojizbový byt s výhľadom na hrad-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.36 m²

Ponúkame 2 izbový byt v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Byt o výmere 50,36 m2 je umiestnený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 32.17 m²

HEUHAUS – Perla mestského bývania Vám ponúka na predaj jedinečné byty a apartmány na Námestí 1.

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výborne riešený menší 2 izbový byt v úplnom centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 33.31 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 47.97 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Jedinečný 1 izbový byt-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový apartmán v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Apartmán

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt v novostavbe v najlepšej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 41.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Hlavného mesta, na Námestí 1. mája. Byt o výmere 4

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s nadštandardným vybavením-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 53.75 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 53,75 m2 je

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

2 izbový byt s terasou-projekt Heuhaus

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 58.56 m²

Dvojizbový apartmán sa nachádza na Námestí 1. mája v Starom meste v projekte HEUHAUS – Perle me

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Výnimočný 4-izbový byt s predzáhradkou v Rači – dokonalé spojenie mesta a prírody

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 144 m²

Predstavte si bývanie, kde máte dostatok priestoru, pokojné súkromie a zároveň mesto aj prírodu

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

539,000 € 3743 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Veľkorysý 4-izbový byt v modernej NOVOSTAVBE s výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Potočná | 120 m²

Ak hľadáte priestranné, pokojné a moderné bývanie v novostavbe s možnosťou dotvoriť si interiér

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

519,000 € 4325 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Luxusný 4 izbový byt na Kolibe - Pod Vtáčnikom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 114.2 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 4 - izbový veľko

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4816 €/m²

Top
Top

Moderný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²

PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Útulný 2 izb. mezonet s predzáhradkou pri Retail Parku

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Mezonet | Ligurčeková | 50 m²

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

244,900 € 4898 €/m²

Top
Top

Elegantný byt s dvomi terasami a výhľadom na hrad | Viladomy UNIQ

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

PREMIUM BÝVANIE S ATMOSFÉROU MESTSKÉHO REZORTU | Dizajnový byt s dvomi terasami a výhľadom na h

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 5324 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Malý trh | 97 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Malý Trh. Byt

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

615,000 € 6340 €/m²

Top
Top

3-izbový byt so záhradkou a terasou | Ružinov – Vavrínová | komorný projekt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vavrínová | 59.96 m²

Bývanie so záhradkou v Ružinove? Áno, aj v byte. V komornom projekte na Vavrínovej ulici vznik

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4820 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie