REZERVOVANÉ - Zariadený byt s balkónom a pivnicou v novostavbe na Kazanskej

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Kazanská | 61.65 m²

Tento byt je perfektnou voľbou pre vlastné bývanie, ale aj ako investičná kúpa na zhodnotenie p

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

190,000 € 3082 €/m²

člen NARKS

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

Prémiový 2i byt v exkluzívnej Rezidencii Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A11 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 126.88 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5511 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt B17 – rodinný klenot so súkromnou terasou, šatníkom a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5669 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt C14 – 2 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DUPLEX | Symfónia svetla a dizajnu | 4 izby, 114 m², privátna terasa | Rezidencia Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Jančova | 114 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje elegantný 4i duplex s veľkou terasou na Hradnom kopci, na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 7009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prestížny byt na Hradnom vrchu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Mudroňova | 160 m²

Objavte jedinečné útočisko v srdci bratislavskej diplomatickej štvrte. Na preslávenom Hradnom k

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 250.31 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

859,999 € 3436 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.66 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,999 € 2966 €/m²

EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Byt C12 – 4 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 129.25 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

699,200 € 5410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.08 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,999 € 3634 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Strojnícka | 87.59 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

243,999 € 2786 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

THE GRANARY MASTERPIECE: Industriálny Loft s Privátnou Vežou & 113 m² Terasou

Reality Bratislava-Jarovce

Loft | Smaragdová | 160 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE v exkluzívnom zastúpení predstavuje zberateľský kus na realitnej mape

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

399,000 € 2494 €/m²

Byt B18 – vlajková loď bývania s panoramatickou terasou, samostatnou kuchyňou a výhľadmi na hrad a Downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Ulica 29. augusta | 142 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

765,800 € 5393 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23047)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie