Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBA posledného 2izb. mezonetu s veľkou terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 78.37 m²

Ponúkame na PREDAJ posledné voľné byty. KOLAUDACIA UŽ TUTO JAR. Moderná rezidencii na Majerskej

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 2999 €/m²

člen NARKS

2-garsónka typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové ovládanie v Bratislave na hranici m.č. Ružinov a Vrakuňa ul. Pod gaštanmi.

Reality Bratislava-Ružinov

Dvojgarsónka | Pod gaštanmi | 36 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 3608 €/m²

NOVÝ, KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, GARÁŽOU A TICHOU ORIENTÁCIOU PRI OC CENTRÁL, METODOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Metodova | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, klimatizovaný 2 izbový byt (projekt LUDWIGOV MLYN) s balkónom, gar

Publikované: 19.06.2023 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,000 € 13 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE | moderný a dizajnový, len sporadicky obývaný, 2i byt s veľkou loggiou a s výhľadom na okolie.

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | Dominika Tatarku | 61.93 m²

Na predaj, štýlovo zariadený byt vo vysokom štandarde na mieru, pod dohľadom architekta, s výhľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

270,000 € 4360 €/m²

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | predaj 4 izbový byt s predzahradkou, Stare Grunty, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,900 € 5831 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

AVENUE I PREDAJ, 4i byt v ikonickom projekte SKY PARK, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Továrenská | 180 m²

[b]Na predaj, unikátna štvorizbová rezidencia z nadhľadom na mesto a Bratislavský hrad, v ikoni

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Egypt, Hurgáda, aparmány

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hurgáda, Egypt | 67 m²

Predáme partmány v Hurgáde v Egypte: Projekt - AQUA INFINITY - Dokončenie: December 2024 (aktuá

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

34,650 € 517 €/m²

Proxenta - apartmán na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán Bratislava-Staré Mesto, Mýtna ul. - novostavba PROXE

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

305,000 € 5865 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

2-izb. byt, v projekte Nový Jantár, Jarovce

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 47.05 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt na ul. Jantárova, Jarovce v projekte Nový Jantár. Výmera 47,05 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

Novostavba 3-izb. bytu s parkovacím státím, ul.Hany Ponickej, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt v novostavbe (2020) na ul. Hany Ponickej, Lamač v projekte Bory B

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

2-izb. byt v novostavbe City Park, parkovacie státie, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt v novostavbe City Park (veža C), ul., Jarabinková, Ružinov, časť

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 5645 €/m²

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

1,5 izb. byt s predzáhradkou, Podunajské Biskupice, projekt Oppidum

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Kazanská | 59 m²

Ponúkame na predaj moderný 1,5-izbový byt v novostavbe Oppidum s vlastnou predzáhradkou, Poduna

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

231,990 € 3932 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie