2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Námestie pri Sýpke | 61 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou 16 m² | parkovacie státie | Bratislava – Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Hradská | 46.21 m²

Ponúkame na predaj slnečný a moderne riešený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným par

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

209,000 € 4523 €/m²

Top
Top

mezonetový 3 izb. byt v novostavbe Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

Top
Top

Exkluzívne 3.i. byt v novostavbe Kopčanka 78,56m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78.56 m²

3-izbový byt v novostavbe Kopčianka (2023) | výhľad na Bratislavský hrad | loggia | 72 m² Rea

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

359,900 € 4581 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT, NOVOSTAVBA S TERRASOU A BALKÓNOM, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA DÚBRAVKA, AGÁTOVÁ UL., BA IV.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 85.39 m²

Ponúkame na predaj výnimočný kompletne zariadený, 3 izb. byt s terasou a balkónom, vo vyhľadáva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3161 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top
Top

VARGA - DOM-REALÍT / 27 poschodie

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 74.5 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 3 izbový byt v projekte Panorama City / Panorama Towers

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

510,000 € 6846 €/m²

Top
Top

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Vazovova | 262 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj luxusný penthouse s výnimočným interiérom a úžasnou terasou z di

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top
Top

Arvin & Benet | Sofistikovaný penthouse s terasou snov

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vazovova | 262 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,139,000 € 4347 €/m²

Top
Top

4i mezonet pri lese v Dúbravke– terasa 20,4 m² + zasklená loggia 10,6 m², parking v cene

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Koprivnická | 85.75 m²

4-izbový mezonet v Dúbravke (Koprivnica) s dvoma veľkými exteriérmi, ktorý ponúka reálny pocit

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

429,000 € 5364 €/m²

Top
Top

3 izbový byt v Eurovea Tower s 2x parkingom na 24. poschodí - VIDEO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 118 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Eurovea Tower

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

780,000 € 6610 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Novostavba 2i bytu so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 44.5 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt, ktorý nepôsobí ako bežný byt? V Hamuliakove pri Bratislave ponúk

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 5391 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

399,900 € 4543 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný, dizajnový 4-izbový byt s priestrannou terasou s vírivkou v projekte Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | 124 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj výnimočný, svetlý a nadštandardne zariadený 4-izbový by

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

840,000 € 6774 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top
Top

OCCAM | Prémiové bývanie v Zuckermandli - 2i byt na predaj s výhľadom priamo na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 43.92 m²

Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt v prestížnom projekte Zucke

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 9312 €/m²

Top
Top

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 99 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

389,000 € 3929 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower- 32.poschodie PREDAJ 2izb BYT NOVOSTAVBA BRATISLAVA CENTRUM STÁRÉ MESTO EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 64 m²

Exkluzívne na predaj: Váš osobný kúsok oblohy v ikonickej Eurovea Tower NL REAL vám prináša vý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 9373 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3 izb. - Adresa, ktorá definuje kvalitu - ŠUSTEKOVÁ ul. - aktuálne jedna z najžiadanejších lokalít

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 72.9 m²

Šustekova 49: Adresa, ktorá definuje kvalitu. Objavte poctivé bývanie na začiatku Petržalky a p

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

PREDAJ| 4izbový byt pri jazere SEEPARK KITSEE so záhradou alebo terasou a priamym prístupom na pláž

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Viedenská cesta | 118 m²

Ponúkame na predaj posledné tri 4izbové byty v jedinečnom prostredí jazera SEEPARK v prvej líni

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

AZ. NA PREDAJ | 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU 49 m², PARKINGOM A KOBKOU V CENE | RUŽINOV – ŠTEDRÁ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5298 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka krásny 4 izbový byt v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 108 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

589,990 € 5463 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU VÝMEROU | BYT 806 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 84.66 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt č. 806 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,990 € 4252 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie