Na predaj veľký 2 izbový byt v Bratislave-Petržalke, ul.Budatínska

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Budatínska | 67 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj velký 2izb. byt s balkónom v novostavbe na Budatí

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3731 €/m²

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

RADO | Panoramatická mezonetová rezidencia s terasami – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 337 m²

SIGNATURE Rezidencia, ktorá sa neponúka. Objavuje sa. Dvojpodlažná mezonetová rezidencia v naj

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1770€/mes | 4.08%

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Čiližská | 105.75 m²

Hľadáš investičný byt, ktorý ti bude ihneď zarábať? Čo keby si kúpil byt, ktorý už má nájomník

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

519,750 € 4915 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 5-izbový dvojdom s predzáhradkou pre rodiny v pokojnej zóne

Reality Bratislava-Vrakuňa

5 a viac izbový byt | Irisová | 145 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj novostavbu z tohto roku s veľkorysou výmerou 145m² na ulici O

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

385,000 € 2655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 55 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 47.48 m²

REZERVOVANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj krásny, moderný a svetlý 2-izbový

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

271,900 € 5727 €/m²

RADO | 2 izbový byt 63m² | Greencorner A 3.3| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 5111 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Moderný 3i s garážovým státím + kobka | Fuxova | Bosákova, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 65.61 m²

Existujú byty, ktoré pôsobia dobre na fotkách. A potom sú byty, v ktorých si už pri prvej obhli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

369,990 € 5639 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 2-izbový byt | 62 m² |

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Františka Kubu | 54.97 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

299,999 € 5458 €/m²

RADO | 4-izbový MEZONET 105m2 + terasy 28m2 | Petržalka City

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Rusovská cesta | 105 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj jedinečný 4-izbový mezonet s úžitkovou plochou 105 m² a dvomi

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

759,900 € 7237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 byty v 1 už s nájomníkmi | okamžitý príjem 1600 €/mes | 4.87%

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiližská | 69.08 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

393,750 € 5700 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

REZERVOVANÉ 3i byt so záhradkou 184 m² | 2x parkovanie | Záhorská Byst

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ota Holúska | 78 m²

Lucia z RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 3-izbový byt v prémiovom projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

469,000 € 6013 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ I RADO | Posledný investičný krásny 3-izbový byt | 76 m² |

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Františka Kubu | 67.92 m²

PREDANÉ Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na predaj predaj krásny, moderný a svetlý 3-izbo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

363,900 € 5358 €/m²

RADO | ZWIRN 2-izbový byt 50m2 + balkón 5m2 | Košická - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48 m²

RadoReality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v nadštandardnom projekte Zwirn na Košickej ulici

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

357,900 € 7456 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada | Vinohrady-Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Koziarka | 95 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jedn

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,100 € 4201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ | RADO | 3i byt v tehlovom dome so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Perličková | 71 m²

Hľadáš bývanie, ktoré spája komfort rodinného domu s rýchlou dostupnosťou do centra? Miesto, kd

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

295,000 € 4155 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ veľkolepý, 4 izbový byt s garážou v lone prírody, Kysucká ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Kysucká | 147 m²

PASS Reality exkluzívne ponúka na PREDAJ atraktívny 4 izbový byt s parkovaním, s vlastnou garáž

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

560,000 € 3810 €/m²

Priestranný 5-izbový mezonet s terasou, 3 balkónmi a dvojgarážou – začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

Mezonet | Šustekova | 190 m²

Predaj – 5 izbový mezonet s terasou a dvojgarážou, začiatok Petržalky Ponúkame na predaj pries

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Upresniť hľadanie