NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK v skvelej lokalite _ D.N.Ves Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 34 m²

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

162,000 € 4765 €/m²

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Prémiový Mezonet v centre Bratislavy

SHARKREAL Vám ponúka život v štýlovom dvojposchodovom mezonete, kde sa spája moderný dizajn s k

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 6357 €/m²

Štýlové bývanie bez kompromisov – zariadený 3i byt v novostavbe Einpark

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Spoločnosť Shark Real ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe Einpark, kt

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

510,000 € 6538 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.47 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

426,150 € 7824 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Beplan Reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v OC Retro. Nachádza sa na 7. poschodí a v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 5188 €/m²

ROŽNÝ 4-IZBOVÝ LUXUS NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ: KOMPLETNÝ BALÍK S 2x GARÁŽOU A KUCHYŇOU NA MIERU!

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Pri Vojenskom Cintoríne | 125 m²

Celková cena kompletu: 579 000 € (Cena zahŕňa 4i byt s kuchyňou na mieru + 2x veľké garážové st

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

579,000 € 4632 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2,5-izbový nízkonákladový zariadený byt s vlastným kúrením, priestrannou loggiou a parkovaním na súkromnom pozemku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 56 m²

Directreal Office - Vo výhradnom zastúpení ponúkam na predaj tento príjemný 2,5 - izbový nízko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4195 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Úplne nový 3-izbový byt s loggiou s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 95.12 m²

Ponúkame na predaj úplne nový 3-izb. byt s loggiou a pivnicou, prip. aj s parkovacím miestom v

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

648,000 € 6812 €/m²

člen NARKS

Na predaj 1-izbový byt v NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 28.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt Bratislava-Ružinov v novostavbách NUPPU. Plocha: úžitková 2

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,844 € 6727 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT V DOWNTOWNE, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Downtown | 86 m²

!!LUXUSNÉ BÝVANIE V SRDCI MESTA!! Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

555,000 € 6453 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj 2-izb.byt s loggiou v Bratislave – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 50 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,990 € 5320 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

Na predaj kompletné zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou – novostavba

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Eduarda Wenzla | 64.68 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

225,900 € 3493 €/m²

Predaj bytu 2-izbový 60 m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 60 m²

Predám krásny 2-izbový byt v novostavbe- Slnečnice Viladomy, ktorý sa nachádza v tehlovej budov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4167 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 3-izbový byt v projekte Greenvia – možnosť kúpy 2 garážových státí.

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Pri Vapenickom potoku | 81 m²

Directreal Office - Priestranný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Greenvia ponúka nad

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

329,900 € 4073 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt v Bratislave-Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Béžová | 56 m²

Wealth Group ponúka na predaj velký 2-izbový byt v projekte Slnečnice na 1/5poschodi.Byt na ul

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 4464 €/m²

Praktický 2i byt so záhradou a parkingom pri BA a Dunaji

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 44.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v Hamuliakove pri Bratislave, ktorý je ideálnou alterna

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 5391 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj krasný 3 izbový byt v centre mesta s dvoma parkovacími státiami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košicka | 80 m²

Wealth Group ponúka na predaj 3- izbový byt v projekte ZWIRN , Bratislava . Byt sa n

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 09.05.2024
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

443,000 € 5538 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe Bratislave-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mýtna | 63 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj utúlný 3- izbový byt v novostavbe Tower One z roku 2021 Byt o v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

350,000 € 5556 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie