Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HOUSE & WEBER I POLIANKY, 3i byt s prvkami domu, 72m2 + 50m2 TERASA – NOVOSTAVBA, zariadený NA MIERU, pri LESE, PARKING, PIVNICA, záhrada pre 2 byty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v projekte Čerešne v Dúbravke, ktorý je ideálnym spo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 4848 €/m²

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 72.17 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

349,900 € 4848 €/m²

NA PREDAJ ELEGANTNÝ 3 IZBOVÝ BYT S KRÁSNYM VÝHĽADOM A GARÁŽOVÝM STÁTÍM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 70.64 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám exkluzívne ponúka na predaj elegantný a kompletne zariadený 3-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

304,900 € 4316 €/m²

Na predaj štartovací by v blízkosti VW fabriky v DNV v novostavbe

TU reality ponúkajú na predaj: Ak hľadáte bývanie s dobrou dostupnosťou alebo nehnuteľnosť vhod

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4848 €/m²

PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt 61,97 m², SKY PARK | garáž, výhľad, dizajn, top lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 6923 €/m²

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 4-izbový byt s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj krás

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱DOWNTOWN YARDS - 2i byt do vnútrobloku, 52m² + 9m² lodžia, 8np.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 51.73 m²

NUERA Real Estate, exkluzívny partner developera JTRE, Vám ponúka na predaj moderné bývanie v s

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 6766 €/m²

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

NUERA︱GANZ HOUSE - Exkluzívny 3-izbový byt v srdci Eurovea City

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 80 m²

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII GANZ HOUSE – SRDCE EUROVEA CITY Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 3i orientovaný na východ, 44.p

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 98.9 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 5-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱PANORAMA CITY - 3i byt s výhľadom na hrad, 26.p. 97m2, 2 kúpeľne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 93.8 m²

Realitná kancelária NUERA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 7996 €/m²

NUERA︱PREDAJ 1,5i výnimočný byt, HÁJPARK, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Kutlíkova | 36 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh jedinečnú príležitosť, ktorá sa objaví len zriedkavo.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 6389 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MODERNÝ 5IZB. ROD. DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Hrušovská | 116 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

450,000 € 3879 €/m²

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK v skvelej lokalite _ D.N.Ves Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 34 m²

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

162,000 € 4765 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie