Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 44 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Bratislave-Petržalka ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

198,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE/ novostavba 2-izb. zariadený, projekt NUPPU (odpočet DPH)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 58 m²

Predáme 2-izb. byt v kvalitnom projekte NUPPU, novostavba, Mlynské Nivy, ešte nikdy neobývaný,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,990 € 5517 €/m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 38 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s balkonom ZAČIATOK PREDAJA v novom

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

182,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 48 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 53 m²

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,400 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Panónska cesta | 117 m²

Babony TRE I 2i byt v novom projekte Panónska v Petržalke s terasou ZAČIATOK PREDAJA v novom p

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

561,600 € 4800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BABONY TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

BABONI TRE: Nadštandardný 2-i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“ Ponúkame na predaj tri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ: Nadštandardný 2i byt v projekte ZWIRN za cenu „štandardu“

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.5 m²

Ponúkame na predaj tri exkluzívne 2-izbové byty v jednom z najprestížnejších a architektonicky

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Babony TRE I Predaj Výnimočný 1-izb apartmán v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.16 m²

Výnimočný apartmán v projekte Metropolis – moderné bývanie v srdci Bratislavy Babony TRE I Pon

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: NA PREDAJ zariadený 1-izbový byt v novostavbe s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY: Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj 1,5- izbový byt

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 7056 €/m²

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 62 m²

Na predaj priestranný 2-izb. byt s terasou a záhradkou, Na piesku, Bratislava II - Ružinov ZÁK

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5161 €/m²

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Skolaudovaný 2-izbový byt v Záhorskej Bystrici NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Kunovská | 75 m²

ČERSTVO SKOLAUDOVANÝ rezidenčný PROJEKT na okraji Bratislavy – byty Nová Záhorská. Realitná ka

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

184,500 € 2460 €/m²

4-izbový byt v Záhorskej Bystrici s priestranným balkónom - NA PREDAJ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Hodonínska | 94 m²

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

300,900 € 3201 €/m²

Predaj 2-izbový byt s pivničnou kobkou vrátane parkovacieho státia na ulici Staré Grunty, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 70 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový slnečný byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

280,000 € 4000 €/m²

Čarovný panoramatický výhľad na Bratislavu z 21. poschodia zo 4i bytu o celkovej výmere 172 m2 vrátane 50m2 terás (20m2 + 30m2)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 122 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj - exkluzívny 4 i byt v projekte Gloria

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 4549 €/m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30301)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie