INVESTIČNÝ klimatizovaný byt s veľkým balkónom, s garážou, pivnicou, BA II, Ružinov, rezidencia Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 42 m²

SKVELÁ INVESTÍCIA. Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný nový veľký 1 izbový byt s veľkým balkón

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 13 €/m²

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, 2 LODŽIE, BRATISLAVA-PETRŽALKA, FUXOVA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Bosákova | 91 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s dvomi veľkými lodžiami a panoramatickým výhľadom v projekte Fuxova, P

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ 2/3 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Talichova | 95 m²

Bývanie s vôňou lesa a potenciálom 3-izbového bytu: Zlatá lipa, Dúbravka Hľadáte byt, ktorý Vás

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

374,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

500,000 € 9308 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rodinná rezidencia s veľkorysou privátnou záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 130.48 m²

Hľadáte pre svoju rodinu domov, ktorý ponúka priestor vily a bezpečie luxusného bytového domu?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Vrcholné bývanie v priestrannom 4-izb. mezonete na exluzívnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vlčkova | 167 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá definuje váš úspech a poskytuje útočisko vysoko nad ruchom mesta?

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY - PLNOHODNOTNÝ 3i BYT - PIVNICA - 2x PARKING

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kysucká | 88 m²

Vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto, v bezprostrednej blízkosti rekreačnej oblasti Železná stu

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4886 €/m²

TREEF | Moderný 2-izbový byt Ružinov Bratislava – novostavba s loggiou, parkovaním a klimatizáciou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55.33 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,700 € 5344 €/m²

TREEF | Exkluzívny penthouse s veľkou terasou – Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Luhy | 102.36 m²

Luxusné bývanie na najvyššom podlaží s výnimočnou terasou Realitná kancelária Treef Vám exkluz

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,500 € 6404 €/m²

Na predaj: 2 garážové parkovacie státia – ideálne pre motorky | Rača – Na Pasekách

Reality Bratislava-Rača

Iný byt | Na pasekách | 11 m²

Ponúkame na predaj 2 garážové parkovacie státia v bytovom dome na ulici Na Pasekách 23 v bratis

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

17,900 € 1627 €/m²

Areté real- Predaj výborne riešeného 2-izbového bytu s balkónom a pekným výhľadom v dobrej lokalite, ul. Jégého, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj príjemný, výborne dispozične riešený 2-izbový byt s balkónom s pekným výhľad

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5380 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výhodné ceny. Skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 72 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

270,000 € 3750 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a nebytové priestory v projekte Diamant.

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

167,000 € 3307 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novšej stavbe s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Zadunajskej ceste s výbornou polohou na úplnom začiatku Petr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v projekte Nový Jantár s loggiou a s výhľadom na zelenú krajinu

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 50 m²

Ponúkame na predaj vzdušný, tichý, svetlý 2 izbový byt v projekte Nový Jantár na Jantárovej uli

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 4880 €/m²

BABONY TRE I Slnečný 3-izbový byt s výhľadom na Dunaj v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 81 m²

Exkluzívna ponuka: Slnečný 3-izbový byt na 16p. v projekte PANORAMA CITY Predstavujeme vám je

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

525,000 € 6481 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie