1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

COMODINO - na predaj veľký 2 izbový byt v projekte 3 VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký 2-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 52 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt má výmeru 51,95 m2 + B

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4902 €/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

4 izb. byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Tomášikova | 95.8 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt v novostavbe OMNIA, Tomášikova ul. Byt je momentálne výhodne p

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

494,000 € 4802 €/m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Na Piesku | 37.03 m²

Predaj Novostavby 1-izbového bytu s balkónom, ul. Na Piesku, BA II - Ružinov. Rozloha: 30,90 m2

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

184,900 € 3859 €/m²

novo zrekonštr. 1 izb. byt, PODUNAJSKÁ ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

147,900 € 6931 €/m²

Mezonetový 3 izb. byt, SIENKIEWICZOVA ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sienkiewiczova | 133 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový, mezonetový byt v Starom Meste

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Na predaj investičná nehnuteľnosť lacnejšia ako garsonka v Bratislave.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Mýto pod Ďumbierom | 49.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

106,000 € 2141 €/m²

Pripravujeme.Predaj 2.izbového bytu v Troch Vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka: Luxusný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom na mesto v projekte

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4908 €/m²

Celoročne obývateľná chata s 247m2 pozemkom za cenu garsónky

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 22 m²

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6136 €/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Vrakuňa. By

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

226,000 € 5512 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

2-izbový byt s loggiou v novostavbe – Ružinov, Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Moderný 2-izbový byt s loggiou – novostavba Mlynské Luhy, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.44 m²

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,745 € 5041 €/m²

Štýlový 2-izbový byt s loggiou – Ružinov, projekt Mlynské Luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

267,885 € 5230 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO, KARLOVA VES – HLAVÁČIKOVA UL.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

532,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2- izbový byt v Jarovciach

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Nezadaná | 47.05 m²

Ponúkame na predaj tichý a svetlý 2-izbový byt s výhľadom do zelene, nie do susedovho okna. Mod

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

244,000 € 5186 €/m²

2-izbový byt v novostavbe na ulici Ružinovská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 38.7 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinova – ulica Ružinovská. Byt s vým

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 5943 €/m²

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: Priestranný 3i byt v Matadorke – TOP stav ako nový, veľká kuchyňa, výhľad na Hrad

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 5-izbový PENTHOUSE s PANORAMA výhľadom BA 🌇

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Tomášikova | 215 m²

Ak hľadáte nekompromisnú metráž, rozsiahlu terasu, panoramatický výhľad a vysoký štandard bývan

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

910,000 € 4233 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie