PLUS REALITY | Nadštandardný štvorizbový byt s terasou a parkovaním v novostavbe VERDENA na predaj!

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Vrbenského | 91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečný, doposiaľ neobývaný štvorizbov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 5769 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt so súkromnou záhradou, terasou a dvomi parkovacími miestami v uzavretom areáli v meste Bratislava - Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62.27 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v obľúbenej časti Ružinova

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 5139 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

395,000 € 7252 €/m²

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Unikátny 5-izbový mezonet s terasou 49 m² v rezidencii City Gate – Bratislava Staré Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,089,000 € 5161 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

393,000 € 7258 €/m²

PLUS REALITY | Trojizbové byty v projekte Panónska na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,086 € 5202 €/m²

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v srdci Petržalky v Bratislave na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 34.98 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

192,372 € 5499 €/m²

NIVY/CityPark Ružinov – Predaj moderného 2,5-izbový bytu s balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 65.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2,5-izbový byt s priestranným balkónom, vlastným garážový

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5140 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 2449 €/m²

Metropolis - 3-izbový apartmán, 73,82 m², 2 balkóny, parking

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 73.82 m²

Na predaj rožný, obojstranne orientovaný 3-izbový apartmán v prémiovom projekte Metropolis (kol

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 6772 €/m²

Rezidencia pod Bratislavským hradom | súkromná terasa | garáž | Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244.8 m²

Len niekoľko bytov v historickom centre Bratislavy ponúka kombináciu skutočného súkromia, veľke

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,150,000 € 4698 €/m²

Slnečný a priestranný 2-izbový byt s loggiou a pekným výhľadom | Rustaveliho | Bratislava - Rača

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Rustaveliho | 58 m²

Objavte komfortné bývanie plné svetla s príjemným výhľadom. Predstavujeme Vám priestranný 2-iz

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

265,000 € 4569 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

Na predaj: štýlový 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný a útulný 1,5-izbový byt s výmerou 33 m² + priestranná loggia 8 m², s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

212,000 € 5171 €/m²

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie