FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Villa Rustica - priestranný 2-izbový byt - 72,5 m² plus 2 balkóny

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 72.5 m²

Ponúkam z poverenia majiteľa na predaj priestranný 2-izbový byt s dvomi balkónmi a vnútorným pa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

322,000 € 4441 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Dlhá | 59.94 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej o

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

168,900 € 2818 €/m²

Krásny 2-izbový byt v novostavbe Prístavná 1 v blízkosti downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou tera

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 4779 €/m²

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Exkluzívny veľkometrážný 4i penthouse s terasami, výhľadom

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 303 m²

Na predaj ponúkame jedinečný byt, akých v Bratislave nie je veľa. Byt sa nachádza v slepej a ti

Publikované: 09.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

850,000 € 2805 €/m²

SIENKIEWICZOVA – 3i MEZONET v NADSTAVBE blízko MODRÉHO KOSTOLÍKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Sienkiewiczova | 133 m²

POZRITE si TENTO 3i MEZONETOVÝ BYT v STAROM MESTE. Byt sa nachádza pri MODROM KOSTOLÍKU na SIEN

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

444,500 € 3342 €/m²

Slnečnice POP - 3 izb. byt, LABUTIA ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 77 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4610 €/m²

2 izb. byt Bajkalská ul. - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 4998 €/m²

1 izb. byt, ZÁHRADNÍCKA ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Záhradnícka | 27 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

174,900 € 6478 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 61 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostred

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3754 €/m²

Perfektné bývanie - priestranný moderný byt s veľkorysou dispozíciou - výborná poloha blízko centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

člen NARKS

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA KOŠICKEJ V PROJEKTE ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 58.89 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj práve skolaudovaný 2-izbový byt v nadštandardnom rezidenčnom

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,500 € 6495 €/m²

2. Izbový Byt na predaj Lužná ulica. Bratislava Petržalka.Novostavba

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Lužná | 56 m²

Ponúkame Vám na predaj 2. izbový byt Bratislava Petržalka, Lužná Ulica. Jedna sa o 2. ročnú no

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

350,000 € 6250 €/m²

PREDAJ STREŠNÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA RUŽINOV BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Bajkalská 45 | 87 m²

Realitná kancelária – INGRE.SK - ponúka na predaj 4-izbový penthouse 86,54 m² s veľkorysou ter

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

430,000 € 4943 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny 3- izb. byt s loggiou a park. státím na ulici Hany Ponickej

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový, slnečný a priestranný byt v novostavbe, situovaný v krásnom zeleno

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 3-IZBOVÝ BYT S KRÁSNYMI VÝHĽADMI A VEĽKORYSOU VÝMEROU, ZOCHOVA ULICA, STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 109 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný a tichý 3-izbový mezonet s terasou a krásnymi výhľadmi v Staro

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,900 € 4054 €/m²

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

** PRÁVE SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA ** Úžasný 4 izb. byt s terasou a 2 garáž. státiami v cene – MIEROVÁ, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 116.66 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4 izbový byt V PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE REZIDENCIA MIERO

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 5049 €/m²

EXKLUZÍVNE | Luxusný komplet zariadený 3 izbový byt | 90 m2 | klima | parking | loggia | pivnica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 66 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 3 izbový byt kompletne moderne zariadený v obľúbe

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,900 € 5302 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie