2 izbový byt | Kazanská | 59 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v 16r bytovom dome v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ul.
215,000 € 3644 €/m²
2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 33.8 m²
Butterfly-reality ponúka v zastúpení majitela na predaj kompletne zariadený 1,5 izbový byt na u
213,900 € 6328 €/m²
2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²
Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov
259,000 € 4647 €/m²
3 izbový byt | Matúškova | 73 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na
395,900 € 5423 €/m²
2 izbový byt | Perličková | 77 m²
Moderne zariadený exkluzívny 2 izbový byt s 2 x balkónom 77 m2, pozemkom, parkovaním v tichej l
281,000 € 3649 €/m²
4 izbový byt | Kazanská | 103 m²
Veľkometrážny 4-izbový byt (107 m²) s balkónom a klimatizáciou – Kazanská ulica, Bratislava – V
314,990 € 3058 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 56.45 m²
MARLICK PROPERTY vám dáva do ponuky moderný 2i apartmán v obľúbenom Novom Ružinove – Bývanie v
249,990 € 4429 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²
Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs
315,000 € 3380 €/m²
3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²
Ponúkame na predaj elegantný, moderne zariadený 3-izbový byt v novostavbe EINPARK Residence. Na
455,000 € 5833 €/m²
4 izbový byt | Jégého | 120 m²
Ponúkame na predaj priestranný dobre dispozične riešený 4-izbový byt v Ružinove- Nivy Jégého ul
515,000 € 4292 €/m²
2 izbový byt | Jégého | 46.51 m²
RK Expisreal Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt + šatník. Bytový dom sa nachádza v lukra
279,500 € 6009 €/m²
4 izbový byt | Horská | 145 m²
Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový
1 € 0 €/m²
4 izbový byt | Kunovská | 99 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte
452,410 € 3624 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | 112 m²
Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo
Info v RK
5 a viac izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový byt s veľkorysým interiérom a terasou v pr
940,000 € 5371 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 252 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
879,900 € 3492 €/m²
4 izbový byt | Prístavná | 199 m²
849,900 € 4271 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 48 m²
FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk
269,000 € 5604 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 125.9 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower s výhľa
1,090,000 € 8658 €/m²
5 a viac izbový byt | Pribinova | 215 m²
FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt na 40. poschodí Eurovea
Info v RK
3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený
279,999 € 4585 €/m²
2 izbový byt | Hrachová | 59.53 m²
Ak hľadáte príjemný svetlý byt, ktorý sa môže pochváliť bohatou výmerou nielen interiéru, ale a
256,000 € 4300 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.