BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Bosákova | 47.76 m²

HERRYS - Na predaj 2 izbový byt s parkovaním a priamym výhľadom na Hrad v projekte Fuxova Real

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 6051 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 69 m²

HERRYS - Na predaj luxusný úplne nový 3-izbový kompletne zariadený apartmán v novostavbe Metrop

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

520,000 € 7536 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

627,000 € 4543 €/m²

Top
Top

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ BYT S TERASOU NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 108.13 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 4-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

PRÉMIOVÝ 3 IZBOVÝ BYT SO ZÁHRADOU A BAZÉNOM NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Matúšova | 102.72 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v mestskej časti Staré

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

LUKRATÍVNY 4 IZBOVÝ PENTHOUSE NA HRADNOM KOPCI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Matúšova | 161.53 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový penthouse v mestskej časti Star

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU PRI ŽELEZNEJ STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt situovaný v komornom proj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

479,000 € 3894 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NIKDY NEOBÝVANÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA HRAD A DVOMA PARKINGAMI V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.63 m²

Ponúkame Vám na predaj prémiový 3-izbový byt v ikonickom rezidenčnom projekte Metropolis, situo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,900 € 7721 €/m²

Top
Top

KLIMATIZOVANÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A PARKOVANÍM V PROXENTA RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 61.52 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán s parkovaním na Račianskom Mýte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 5673 €/m²

Top
Top

PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNMI V EXKLUZÍVNOM PROJEKTE PODUN

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 65 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

299,000 € 4600 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EUROVEA TOWER: 4-IZBOVÝ BYT NA 40NP S VYSOKÝMI STROPMI

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 177.18 m²

FEDORS Group Vám ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny 4-izbový byt na 40. poschodí Eurovea To

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

4-izbový penthouse s 150 m² terasou a 2 garážami | Záhorská Bystrica (súkromná inzercia)

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 275 m²

Nie je to štandardný byt. A nie je to ani dom. Na predaj je výnimočný 4-izbový penthouse v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

Cena dohodou

Top
Top

Veľký rodinný 3-izbový byt | 91 m² | 2 balkóny | garážové státie | RUSTICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie