PRIPRAVUJEME do ponuky 2izbový byt v TAMMI

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 55 m²

Pripravujeme do ponuky 2-izb. byt s balkónom orientovaným do vnútrobloku na ulici Pri Hrubej lú

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

🏠 Štýlový, zariadený 1,5 izbový byt v projekte MAMA-PAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 45.5 m²

Hľadáte moderné a útulné bývanie v tichej časti Dúbravky? 🌲 ProHome Real Estate vám ponúka na p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,000 € 4374 €/m²

SLNEČNÝ 2 IZB. BYT S GARÁŽOU, MUROVANOU PIVNICOU A SLNEČNOU TERASOU V NOVOSTAVBE, MARTINA GRANCA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 64.85 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný, klimatizovaný 2 izbový byt s garážou, murovanou pivnicou a krás

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

272,800 € 4207 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 1i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať / pracovať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smer

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,000 € 4401 €/m²

AVENUE | moderný a útulný 2i apartmán s odpočtom DPH, v projekte AGÁTY

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 42.04 m²

Aké je to bývať v Dúbravke pod lesom, v projekte, ktorý má málo bytov, apartmán smerom do ticha

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

200,000 € 4757 €/m²

garzónka v novostavbe AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka, lodžia

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame na predaj v novostavbe garzónku s lodžiou v projekte AGÁTY, ul. Agátova, Dúbravka. Vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

RIVERS | 4i byt 2-3.5 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II.ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 89 m²

Byt sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový byt + KK na treťom p

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5735 €/m²

RIVERS | 4i_ 2-0.9 v projekte VILLA RUSTICA - TERASY II. ETAPA

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 119.93 m²

Apartmán sa nachádza v novom projekte VILLA RUSTICA - TERASY. Ide o štvorizbový apartmán + KK n

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

567,267 € 4730 €/m²

Luxusný 5-izb. mezonet s balkónmi a parkovaním

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | 235 m²

Ponúkame na predaj štylový a dômyselne usporiadaný 5-izb. mezonet v novostavbe v tichej časti v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

PLNOHODNOTNÝ 1i BYT S BALKÓNOM V NOVOSTAVBE - NEJEDLÉHO ul. - PARKOVANIE V GARÁŽI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 36 m²

V obľúbenej a vyhľadávanej lokalite Bratislava IV – Dúbravka ponúkame na predaj plnohodnotný 1-

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 4972 €/m²

Vynikajúca ponuka - 3 izbový byt Bratislava Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 76 m²

Na predaj moderný 3 izbový byt v 12 ročnej novostavbe na Nejedlého ulici v Bratislave Dúbravke

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

280,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj zariadený 1 izb. byt v 6 ročnej novostavbe s vonkajším park. miestom, Agátová ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 36 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj príjemný 1 izbový kompletne zariadený byt v novost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

219,900 € 6108 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj moderný 3-izb.byt v Dúbravke - novostavba

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 60 m²

Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v dizajnovej novostav

Publikované: 11.04.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,000 € 13 €/m²

Cabanova ul. 2 izbový byt s balkónom v nadstavbe na predaj

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Cabanova | 38.14 m²

Dúbravka, Cabanova ulica 2 izbový byt s výmerou 38,14 m2 na predaj. Bytový dom sa nachádza v ti

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 4719 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma garážovými státiami v rezidenčnom komplexe TAMMI Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 94 m²

Komplet zariadený 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte TAMMI Dúbravka od fínskeho deve

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4787 €/m²

PREDAJ 2-IZB. APARTMÁN V MAMAPAPA,PARKNIG + PIVNICA, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nejedlého | 61.45 m²

2-IZB. APARTMÁN V NOVOSTAVBE (2018), PARKOVANIE + PIVNICA, MAMAPAPA Vo výhradnom zastúpení vlas

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,000 € 4052 €/m²

Moderná garsónka v novostavbe na predaj - Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Agátová | 25 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú, slnečnú garsónku s terasou v čerstvo skolaudovanom a vyhľadávan

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

180,000 € 7200 €/m²

2 izbový byt, ul. Agátová, Bratislava IV TOP

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 46 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový priestor o výmere 46 m², ktorý sa nachádza na prízemí novostavby na

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,000 € 3413 €/m²

NA PREDAJ, 1-izb. byt v novostavbe ČEREŠNE

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Maríny Paulínyovej | 33.87 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Livin

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5757 €/m²

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

Najväčší 2-izbový byt v Čerešniach | 62 m² + 22 m² terasy / záhrady | stropy 3,7 m

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 84 m²

Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,900 € 3332 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, ext. žalúziami, skladom a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²

Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 5163 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si PEKNÝ, PRÍJEMNÝ 3i byt s PIVNICOU v NOVOSTAVBE, 2x LODŽIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 4103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie