Najväčší 2-izbový byt v Čerešniach | 62 m² + 22 m² terasy / záhrady | stropy 3,7 m

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 84 m²

Tento byt patrí medzi najväčšie 2-izbové byty v projekte Čerešne. Má interiér 62 m², vysoké str

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

279,900 € 3332 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kompletne zariadený 2-izbový byt s klimatizáciou, ext. žalúziami, skladom a parkovaním v projekte Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Polianky | 48.4 m²

Na predaj ponúkame kvalitne riešený 2-izbový byt v oceňovanom rezidenčnom projekte Čerešne (Dúb

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 5163 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpte si PEKNÝ, PRÍJEMNÝ 3i byt s PIVNICOU v NOVOSTAVBE, 2x LODŽIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 58.5 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj PRÍJEMNÝ, ČIASTOČNE ZARIADENÝ 3-izbový byt so ZASKLE

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

240,000 € 4103 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt na predaj v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Hľadáme pre hotovstného klienta na predaj 2-izbový byt s balkónom v mestskej časti Dúbravka. C

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

170,000 € 170000 €/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový byt s veľkou lodžiou (7 m²) v Dúbravke – nízke náklady, ideálny na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 38.13 m²

Hľadáte byt, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa seba? Tento 1-izbový byt na ulici Ľuda

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 4327 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVACÍM STÁTÍM, AGÁTOVÁ ULICA, BRATISLAVA IV. - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 32 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom n

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

185,900 € 5809 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

4-izbový byt na Nejedlého ul., Bratislava, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 93.48 m²

Exkluzívne na predaj: 4-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej a vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4119 €/m²

2 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 50.93 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt 3-2.3 v rez

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

297,389 € 5839 €/m²

člen NARKS

4 IZB. BYT V KOMORNOM PROJEKTE, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0282

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 106 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj jedinečný 4 izbový byt s balkónmi situovaný na

Publikované: 29.04.2024 Aktualizované: 15.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

564,753 € 5328 €/m²

člen NARKS

3 IZB. BYT POD LESOM, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 66.68 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 3-izbový byt (3-1.2) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

338,087 € 5070 €/m²

člen NARKS

DIZAJNOVÝ 5-IZB. PENTHOUSE PRI BISB, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0460

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Martina Granca | 221 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkorysý 5-izbový mezonetový penthouse nachádz

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

člen NARKS

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA MALÉ KARPATY, BA IV - DÚBRAVKA, ID: 0447

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 105.22 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt (3-0.5) v rezidenčnom pro

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 30.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

497,696 € 4730 €/m²

člen NARKS

Priestranný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v obľúbenej časti Dúbravky – ul. Ľuda Zúbka

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | 74 m²

✅ Broker Consulting ponúka v zastúpení majiteľa na predaj svetlý a prakticky riešený 4-izbový b

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

252,000 € 3405 €/m²

člen NARKS

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

2,5 izbový bezbariérový priestor na bývanie alebo kanceláriu Agátová - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 56.4 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny nebytový priestor na prízemí s dvomi vstupmi z parkoviska, ideáln

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

165,000 € 2926 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bazovského | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ba

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný menší byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

1 izbový byt po rekonštrukcii s úžitkovou plochou 40 m2 v pokojnej časti Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,999 € 4500 €/m²

Rezervované:Predaj príjemného 3-izbového izbového bytu v obľúbenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Repašského | 69 m²

Predaj 3-izbového bytu s loggiou – 65 m², Repašského ulica, Bratislava – Dúbravka. Ponúkame na

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Ponúkam na predaj krásny 1,5 izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Dúbravčická | 31 m²

Ponúkam na predaj úplne novo prerobený a architektonicky velmi dobre riešený a kompletne zrekon

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,000 € 6968 €/m²

Predaj útulného 3 izbového komplet zariadeného bytu v Dúbravke v staršej novostavbe!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 64 m²

Ponúkame na predaj útulný komplet zariadený 3-izbový byt s celkovou výmerou 64 m² (z toho logg

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

235,000 € 3672 €/m²

REZERVOVANÉ! 3-izbový byt s výhľadom na Malé Karpaty Bratislava-Dúbrav

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Nejedlého | 72.86 m²

Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj rozľahlý a výnimočne svetlý 3-iz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Upresniť hľadanie