(JuD6PpV6L0G) Aktualizovaný: 24. 03. 2023 1. publikácia: 24. 03. 2023

AGENT.SK | Predaj garsónky s lodžiou a pivnicou v Petržalke

Rovniankova
Bratislava-Petržalka • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

114 900 € 3962 €/m²

Základné informácie

Druh:
Garsónka

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
29 m²
Info
Pozrite si videoprehliadku https://youtu.be/nNOJdijubzM alebo virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=FVrDiipGfZB garsónky, ktorú ponúka exkluzívne na predaj realitná kancelária AGENT.SK

Osobnú obhliadku s vami ochotne vykoná realitný agent, Róbert Posolda +421911502745, ktorý vám poskytne aj ďalšie informácie o garsónke.

Výhodou kúpy tejto garsónky je aj poloha a pripravovaná električková trať pri dome z opačnej strany ako je orientovaná garsónka. V praxi to znamená, že možný hluk od električiek sa nebude prenášať do tejto garsónky. Už v roku 2024 sa bude možné dostať do mesta iba s 5 zastávkami električky v Petržalke, pričom 6 zastávka bude Šafárikovo Námestie a pravdepodobne aj pripravovaná zástavka v Eurovea City.

Garsónka sa nachádza na 5. poschodí v 12. poschodovom panelovom bytovom dome s východnou orientáciou. Bytový dom disponuje 2 výťahmi. Dispozícia bytu pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom a príslušenstva, ktorým je predsieň, kúpeľňa spojená s WC a lodžia. Podlahová plocha garsónky s pivnicou má výmeru 24,19 m2 bez plochy lodžie, ktorá je o výmere 4,8 m2. Spolu 29 m2.

Na tepelne zaizolovanej a zasklenej lodžii plastovými oknami sú, ako prvok tienenia, namontované interiérové žalúzie. Garsónka sa predáva aj s pivnicou, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Spolu s bytom sa nadobúda aj podiel na pozemku pod bytovým domom. Garsónka je zariadená nábytkom a spotrebičmi. Vo vstupnej chodbe bytu sa nachádza domový telefón, stôl so stoličkami a chladnička s mrazničkou.

Obytná miestnosť ponúka veľkorysý úložný priestor v roll door skrini pozdĺž celej steny izby. Zariadená je manželskou posteľou, TV a vnútornou klimatizačnou jednotkou. Kuchynský kút, nachádzajúci sa v izbe, tvorí priestranná kuchynská linka s drezom vodovodnou batériou a elektrickou dvojplatničkou. Kúpeľňa je spojená s WC. Nachádza sa v nej vaňa, umývadlo, zrkadlo, kúpeľnový nábytok, nástenný sušiak na prádlo, práčka, elektrický ohrievač a ventilátor.

Prístup na zasklenú lodžiu je z obytnej miestnosti. Na lodžii sa nachádza vonkajšia klimatizačná jednotka, malé sedenie a tiež skriňa, ktorá ponúka ďalší úložný priestor. V garsónke sú osadené nové plastové okná. Podlahy sú plávajúce a v kúpeľni je položená dlažba a na stenách sú keramické obklady. Vchod do bytového domu je zabezpečený elektronickým čipom, ktorý je potrebný aj pri ovládaní výťahov, čo pridáva váhu na vyššej bezpečnosti v bytovom dome.

Bytový dom Rovniakova bol v roku 2010 tepelne zaizolovaný, pričom bola realizovaná aj nová hydroizolácia strechy. Výmena stupačiek bola realizovaná v roku 2017. Bytový dom nie je zaťažený úve.rom a hospodári s našetrenými financiami. Energetický certifikát domu je v triede B. Mesačný zálohový predpis na 1 osobu je 116 EUR a elektrina vychádza mesačne približne 26 EUR.

Lokalita, v ktorej sa bytový dom nachádza, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a veľa príležitostí pre relax. Pri bytovom dome sa nachádzajú zastávky MHD a o niekoľko mesiacov pribudne aj nová zastávka električky. Tiež je tu Kaufland a ďalšie predajne a prevádzky služieb, reštaurácie a kaviarne, Dom kultúry Zrkadlový háj, Chorvátske rameno, skatepark, Petržalska plaváreň, farský kostol. V okolí sa nachádzajú školky, školy, univerzity, zdravotné zariadenia/polikliniky aj nemocnica, pošta, banky, detské ihriská, fitness centrá.

V blízkosti je dostupné jazero Veľký Draždiak, Petržalska hrádza na bicyklovanie a korčuľovanie, dostihová dráha, tenisové kurty, veľa zelene a možností na prechádzky, relax, športové vyžitie a iné príležitosti pre kvalitný a plnohodnotný život. Výborný prístup na všetky smery do centra Bratislavy a jej okolitých častí, na diaľničný obchvat a tiež do Rakúska a Maďarska je to len niekoľko minút jadzy autom, prípadne vlakom zo Železničnej stanice Bratislava - Petržalka, autobusom alebo aj na bicykli.

Kúpu tohto bytu je možné financovať hypotékou, ktorú vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme hypotekárne ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Plánujete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť? Kontaktujte nás, radi vám poskytneme informácie o našich službách. Našou veľkou výhodou je aj priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Všetko potrebné k predaju, prenájmu, kúpe, financovaniu a poisteniu nehnuteľností, získate na jednom mieste. Zatiaľ čo vy sa budete venovať svojej práci, rodine, priateľom a záľubám, agent bude pracovať pre vás.

© Text, fotografie, 3D prehliadky a videoprehliadky, sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie AGENT.SK, ktorá ponúka na svojej webovej stránke ďalšie nehnuteľnosti na predaj a prenájom.
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
29 m²

Podlažie:
5

Počet nadzemných podlaží:
12

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Typ konštrukcie:
Panelová

Orientácia:
Východná

Rok výstavby:
1978

Rok kolaudácie:
1978

Rok poslednej rekonštrukcie:
2017

Počet izieb / miestností:
1

Prechodová izba:
Nie

Počet loggí:
1

Pivnica:
Drevená

Cena vrátane energií:
Nie

Vykurovanie:
Ústredné

Bezpečnosť:
Bezpečnostné dvere

Vybavenie:
Tepelná izolácia, Verejné parkovanie, Výťah, Šatníkové skrine

Zariadenie:
Zariadené kompletne

Telekomunikačné a dátové pripojenie:
Káblová TV, Optická sieť
Zobraziť viac

Doplňujúce údaje


kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Róbert Posolda, RSc.

AGENT.SK, s. r. o.

+421911502745 zobraziť číslo

AGENT.SK, s. r. o.

Pribinova 30 • 81109, Bratislava (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

114 900 € 3962 €/m²

Kontakt na predajcu

Róbert Posolda, RSc.

AGENT.SK, s. r. o.

+421911502745 zobraziť číslo