(JulUWilPajY) Aktualizovaný: 25. 01. 2023 1. publikácia: 25. 01. 2023

6 izbový byt s veľkou terasou a parkovaním v Bratislave III, Kramáre, Višňová ul.

Višňová
Bratislava-Nové Mesto • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

739 000 € 3695 €/m²

Základné informácie

Druh:
5 a viac izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
200 m²
Info
Predmetom ponuky je veľkometrážny byt (pôvodne 6 izbový) v Bratislave, mestskej časti Nové Mesto, katastrálne územie: Vinohrady, časť Kramáre, Višňová ulica.
Lokalita:
Bytový dom, v ktorom sa nachádza predmetný byt je situovaný v tichej, neprejazdnej ulici. V susedstve sú menšie bytové domy. Višňová ulica patrí medzi tiché ulice ktoré ponúkajú pokojné bývanie v blízkosti lesoparku „Koliba“. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť - zastávka MHD, jasle, školy (vrátane nemeckej jazykovej školy), škôlky, prevádzky obchodov a služieb (lekáreň, potraviny, kaviareň), kultúrne stredisko, v pešej dostupnosti. 5 min chôdze sa nachádzajú zdravotnícke zariadenia (Fakultná nemocnica, Detská fakultná nemocnica, Ústav srdcových chorôb, Onkologický ústav).


Byt disponuje veľkou terasou, ponúka parkovanie v suteréne, nádherné výhľady na Kalváriu, Slavín a na mesto.

Byt sa nachádza na 4. poschodí z piatich. Úžitková plocha bytu je 198,14 m2 + terasa o výmere 95,94 m2 + loggia 4,44 m2, parkovacie státie v bytovom dome 22 m2 a pivničná kobka 2,1 m2.

Pôvodná dispozícia 6 izbového bytu, orientovaného na 3 strany poskytovala podmienky pre veľkorysé bývanie pre viacčlennú rodinu. Byt bol rozdelený na dennú časť (obývacia izba, kuchyňa a jedáleň) o výmere 90 m2 a na nočnú časť (5 izieb). K dispozícií sú 2 kúpeľne, špajza. V poslednom období bol byt užívaný ako 2 samostatné bytové jednotky – k čomu boli vykonané určité stavebné úpravy (sádrokartónové priečky, ktorým sa byt rozdelil na 2 samostatné časti + zriadenie 2. kuchyne v jednej z izieb) Toto rozdelenia bytu na dve samostatné bytové jednotky môže byť zaujímavé pre záujemcov, ktorí ktorý hľadajú 2 generačné bývanie

V súčasnosti byt ponúka 4 samostatné spálne, 2 kuchyne, 2 kúpeľne, 1 x loggia, špajza. Priestranná obývacia časť s krbom a východ na veľkorysú terasu s posedením a s čiastočným prestrešením, ktoré vytvárajú pocit bývania v rodinnom dome. Na terase sa nachádza prípojka vody, umývadlo a drevené záhony na pestovanie zeleniny či stromčekov. K bytu je predmetom predaja aj parkovanie v suteréne bytového domu. Tehlový, zateplený bytový dom, k dispozícií je podlahové kúrenie, klimatizačné jednotky, bidet, kuchynská linka z pravého dreva, zabudované kuchynské spotrebiče, pivničná kobka situovaná v suteréne bytového domu. K dispozícií sú dátové káble UPC + optika.

Orientácia: juhovýchod a západ – denná časť
Východ – nočná časť
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
200 m²

Stav nehnuteľnosti:
Novostavba

Vlastníctvo:
Osobné

Počet izieb / miestností:
5

Prechodová izba:
Nie

Cena vrátane energií:
Nie
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Vladimír Cibulka

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným

0905324101 zobraziť číslo

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným

Sabinovská 10 • 82102, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

739 000 € 3695 €/m²

Kontakt na predajcu

Vladimír Cibulka

Aston Lambert spoločnosť s ručením obmedzeným

0905324101 zobraziť číslo