DOKONČENÉ - 2-izb. byt s veľkým balkónom (B1) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Kolaudácia už teraz 2Q/2026. Vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

217,500 € 3295 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt s terasou (B4) - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 82 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) Viac informácií na www.jelsova.s

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

226,750 € 2765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2izb. byt s parkovaním a pivnicou - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 66 m²

Activity Residence (lokalita Chorvátsky Grob - Čierna Voda) NA PREDAJ - 2izb. byt (C4) v štand

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

235,000 € 3561 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dokončené - 2-izb. byt (D2) s veľkou terasou (54 m2) a výhľadom - Activity Residence s komunitnou záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 115 m²

Activity Residence (v lokalite Chorvátsky Grob - Čierna Voda) - priamo pri cyklotrase Viac inf

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

269,220 € 2341 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2-izbového bytu s atmosférou chalupy vo Vajnoroch so záhradou

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 42 m²

Callireal Vám ponúka na predaj 2-izbový útulný byt vo Vajnoroch, v prostredí, kde okamžite zabu

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie