2 izbový byt | Baničova | 42 m²
STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka
184,900 € 4402 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
179,000 € 4613 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 41.7 m²
179,000 € 4436 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 56 m²
Ponúkame na prenájom NOVÝ, 2 - izbový byt v novostavbe DIAMANT v mestskej časti Bratislava - V
780 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
185,000 € 4405 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²
Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO
169,258 € 3323 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 40 m²
GODDESS PROPERTY ponúka na PRENÁJOM – MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT Vajnory, Baničova ulica Ponúkame na
750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
2-izbový byt – Bratislava, Vajnory 53 m² 1. poschodie (zvýšené prízemie) 2 izby kuchyňa + o
730 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²
Najlepšie ceny novostavieb v Bratislave! 2-izb skolaudované apartmány od 164.000,- Eur! Ihneď k
164,000 € 3248 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 50.5 m²
167,000 € 3307 €/m²
2 izbový byt | Čierny chodník | 54 m²
Prakticky zariadený priestorný 2 izbový bytík v Ivanke pri Dunaji ponúkam na prenájom s celkovo
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 130 m²
JKV REAL predstavuje unikátny 2-izbový byt v tehlovom rodinnom dome v srdci mestskej časti Vajn
178,990 € 1377 €/m²
2 izbový byt | Tomanova | 58 m²
Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na prenájom 2,5-izbový byt so záhradko
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
Ponúkame na predaj 2 izbové mezonetové byty v novostavbe (2024) s vlastnou samostatnou záhrado
179,000 € 4262 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 55 m²
Ponúkame na predaj 2-izbové byty v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádza na
196,572 € 3574 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 56 m²
178,727 € 3192 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 56 m²
Ponúkame na predaj 2-izbové apartmány v 7-podlažnom polyfunkčnom dome DIAMANT, ktorý sa nachádz
164,446 € 2937 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 41 m²
Hľadáte 2 izb. byt v Bratislave a zároveň výhody vidieckeho domu zo záhradou ? Video obhiadka
184,900 € 4510 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 51.28 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Diamant Vajnory nachádzajúcej sa na križovatke ulí
196,763 € 3837 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Nové 2-podlažné byty so záhradou – Bratislava, Vajnory Hľadáte moderné a pokojné bývanie v Bra
189,999 € 4524 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 55.33 m²
180,416 € 3261 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 46.87 m²
ASTER Reality ponúka na predaj: 2 a 3 izbové byty a apartmány (nebytový priestor) vo Vajnoroch
164,400 € 3508 €/m²
2 izbový byt | Rybničná | 47.5 m²
171,000 € 3600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.