NOVOSTAVBA - 3izb.byt, 2 balkóny, 15p., parkovacie miesto v garáži

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jarabinková | 71.19 m²

Hľadáte prenájom v Bratislave? Naša realitná kancelária má pre vás jeden zaujímavý 3izbový by

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,300 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Odstupim hotovú reštauráciu v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Ivanská cesta | 100 m²

Ponúkam na prenájom veľmi príjemný a kompletne zariadený gastro v Ružinove. Má takmer 100 m², k

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 26.05.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,500 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Glória - kancelárie - nebytový priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 74 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka naprenájom kancelárie - nebytový priestor v známej a zárove

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Zariadený 3-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Polárna | 63 m²

Zariadený 3-izbový byt sa nachádza na 2. poschodí v zrekonštruovanej budove na Polárnej ulici.

Publikované: 04.10.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

710 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izb. A. MRÁZA - pri hoteli Bratislava- kompletná rekonštrukcia- ihneď voľný

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 39 m²

Na prenájom: zariadený 1-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Ružinova – ulica Andreja Mráza

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Andreja Mráza | 39 m²

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

100PRO | Houseboat vo Vlčom hrdle: Vaša oáza pokoja na vode s oficiálnym stojiskom a investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Marína | 425 m²

Ponúkame na predaj unikátny, priestranný a moderný houseboat s celkovou plochou 425 m². Tento d

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 753 €/m²

Predaj - skladový priestor v novostavbe, 8,22 m2 v projekte City Park Ružinov, na Plynárenskej ulici, BAII – Ružinov – Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Plynárenská | 8.22 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj skladový priestor v novostavbe

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 2190 €/m²

Útulný 2-izbový byt na Pavlovovej ulici pri OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pavlovova | 40 m²

Sympatický, kompletne a vkusne prerobený 2-izbový byt s rozlohou 40,85 m2 a balkónom sa nachádz

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NOVOZREKONŠTRUOVANÉ KANCELÁRIE NA PRENÁJOM ! GALVÁNIHO, az

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 205 m²

PARTNERS SK s.r.o. ponúkajú NA PRENÁJOM novozrekonštruované kancelárie v zabezpečenom areáli na

Publikované: 13.06.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

7.5 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

člen NARKS

BA II. Nový Ružinov - zariadený nový byt s terasou a dvoma parkovacími miestami

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Popis • 3izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 117m2 • 4.poschodie • Terasa 40 m2 • zariadený

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom skladu a haly, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, vo Vlčom hrdle,

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladu a haly, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Priestor pre sklad | Nezadaná | 70 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelária/sklad, Vlčie hrdlo, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 33 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Útulný zrekonštruovaný 2-izbový byt na Páričkovej ulici má celkovú podlahovú plochu 58 m2. Byt

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

740 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 44.96 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 5783 €/m²

Predaj parkovacie miesto podzemná garáž Omnia Tomášikova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe v OMNIA Business Center, T

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 1929 €/m²

Predaj parkovacie státie City Park Plynárenská ul. Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe CITY PARK Plynárenská ulic

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,000 € 1846 €/m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ul. zariadený, moderný, sllnečný, loggia s 3D VÝHĽADMI.... od 01.06.2026

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 56 m²

2i byt Bratislava – Ružinov / NIVY – Jégeho ulica v komplexe JÉGEHO ALEJ– môžete využívať čin

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Moderný obchodný priestor na Záhradníckej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Záhradnícka | 97 m²

Moderne zariadený obchodný priestor vhodný aj ako sídlo firmy s priamym vstupom z ulice s rozlo

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 2665 €/m²

Parkovacie státie v podzemnej garáži G2 v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trenčianska | 0 m²

Parkovacie státie sa nachádza v podzemnej garáži polyfunkčného komplexu Rozadol v časti G2. Vst

Publikované: 06.05.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

110 €/mesiac

Na prenájom priestranný 2-izbový byt v zateplenom tehlovom dome na ul. Miletičova, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt v zateplenom tehlovom dome o výmere 55 m2 na

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

635 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

LIMITOVANA ZĽAVA: Exkluzívne v HYPOMO -Prenájom 2 izbového bytu v Bratislave - Ružinov, Vlčie hrdlo/BIG DISCOUNT:Exclusively in HYPOMO - 2 bedroom