Obchodné priestory | Košická | 90 m²
Hľadáte dôstojné business priestory, kde sa budú Vaši klienti radi vracať a Vám sa bude skvelo
149,900 € 1666 €/m²
Obchodné priestory | Miletičova | 183 m²
Ponúkame Vám Obchodné priestory na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v centre
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Zlaté piesky | 212 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj lukratívny pozemok v bezprostrednej blízkosti jazera
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 212 m²
99,000 € 467 €/m²
Skladový objekt | 1,000 m²
Ponúkame oveľa viac než len budovu na prenájom: Automatizované riadenie budov Vyhradený kam
7.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Zlaté piesky | 809 m²
Veľký pozemok s chatkou pri vode a ešte k tomu aj v Bratislave? Je to možné? Áno. V lokalite -
195,000 € 241 €/m²
Rodinný dom | Stredná | 150 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľ
520,000 € 3467 €/m²
Loft | Prístavná | 51 m²
Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými
287,700 € 5641 €/m²
2 izbový byt | 56 m²
Moderný 2-izbový byt s rozlohou 56 m2 a terasou 10 m2 sa nachádza v projekte Eurovea Tower na P
1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bazová | 44.81 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, príjemný 2 izbový byt s loggiou a kobkou v super lokalite
800 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | ivánska cesta | 363 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné
13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 45.67 m²
Hľadáte kompaktnú kanceláriu v prémiovej lokalite? Ponúkame výnimočnú kanceláriu s rozlohou 46
217,975 € 4773 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 32 m²
Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného
199,999 € 21 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 43 m²
Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1-izbový byt s veľkou loggiou a parkovaním v projekte Prís
560 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Seberíniho | 634 m²
Administratívna budova štandardu B na Seberíniho ulici v Ružinove. Minimálna plocha na prenájom
8.7 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Dohnányho | 525 m²
Samostatná administratívna budova na Dohnányho ulici v lokalite Nivy v tichej ulici v tesnej do
8 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Jarabinková | 225 m²
URBAN&PARTNER ponúka exkluzívne na predaj komerčný (obchodný) priestor s výmerou 225 m2. Nach
563,300 € 2504 €/m²
Obchodné priestory | Mlynské Nivy | 496 m²
LOKALITA: Širšie centrum Bratislavy, oblasť Mlynské Nivy, zóna s veľkým potenciálom, ktorá sa r
2,500 €/m2 2500 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Dr. Vladimíra Clementisa | 209 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na ulici Dr. Vladimíra Clementisa. Celková voľná
10 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-
201,000 € 2756 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Beckovská | 1,994 m²
Ponúkame na predaj investičnú príležitosť v Bratislave, mestská časť Ružinov, Trnávka. Pozemok
1,330,000 € 667 €/m²
3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²
URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr
Cena dohodou
2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 900 m²
Moderné kancelárske priestory v administratívnej budove pri Zimnom štadióne vo vynikajúcej loka
10.5 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.