4 izbový byt | Tomášikova | 123 m²
Slnečný 4-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli
479,990 € 4220 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 70 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory, ktoré môžu slúžiť aj ako sklad, vo Vlčom hrdle,
845 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 92 m²
Ponúkame Vám KANCELÁRSKE PRIESTORY na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v cent
229,900 € 2499 €/m²
Obchodné priestory | ivánska cesta | 363 m²
Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť a ponuku priestorov v obchodnom centre E-port MALL. Obchodné
13 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Trnavská cesta | 336 m²
Ponúkame Vám na prenájom OBCHODNÝ PRIESTOR o výmere 336m2 s možnosťou rozdelenia na dva priesto
12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²
3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta
389,000 € 3814 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T
320,000 € 2213 €/m²
2 izbový byt | 54 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus
382,000 € 7074 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus
358,000 € 7160 €/m²
Rodinný dom | 196 m²
Skôr ako si pozriete fotky skopírujte si link na 3D prehliadku a VIDEO: 3D prehliadka: https:/
380,000 € 1939 €/m²
Administratívny objekt | 1,000 m²
TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl
384,000 € 6982 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²
TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –
168,000 € 480 €/m²
1 izbový byt | Ružinov | 40 m²
Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť
160,000 € 3750 €/m²
4 izbový byt | Ružinov | 80 m²
270,000 € 3125 €/m²
3 izbový byt | Ružinov | 70 m²
230,000 € 3286 €/m²
Garsónka | Ružinov | 30 m²
130,000 € 4000 €/m²
2 izbový byt | Ružinov | 55 m²
200,000 € 3636 €/m²
Garáž | Jarabinková | 0 m²
URBAN&PARTNER ponúka na predaj garážové parkovacie státia v projekte JARABINKY na Jarabinkovej
25,318 €
Skladový objekt | Beckovská | 1,900 m²
Ponúkame Vám na prenájom polyfunkčný objekt v tichej časti Trnávky na Beckovskej ulici. Objekt
4 €/m2/mesiac 4 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 480 m²
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne administratívne/obchodné priestory s rôznorodým využitím o
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 88 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelársky trakt na 1.podlaží o rozlohe 88 m2 . Trakt pozostáva z 3
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Galvaniho | 1,000 m²
Ponúkame Vám na prenájom lukratívne administratívne/obchodné priestory s rôznorodým využitím /
10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | 860 m²
Ak hľadáte vhodnú lokalitu pre svoj podnikateľský zámer v ponuke mám aj iné zaujímavé nehnutel
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.