Top projekty a ponuky

Realitná inzercia profesionálov

Už 22 rokov na trhu

Najnovšie články

Bývanie jedna báseň rastie v nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav
08
Dec
NOVOSTAVBY Bývanie jedna báseň rastie v nitrianskom projekte Púpavy Hviezdoslav

V novovznikajúcom rezidenčnom projekte Púpavy Hviezdoslav sa napĺňa ambícia priniesť do mesta pod Zoborom bývanie pre mladé rodiny, ktoré bude mať úroveň, na akú sme boli zvyknutí len pri luxusných projektoch. A to sa týka dispozícií bytov, ich vybavenia, ale aj použitých technológií.

Výdavky na spotrebu domácností v EÚ vlani vzrástli o 4 %
07
Dec
Výdavky na spotrebu domácností v EÚ vlani vzrástli o 4 % Domácnosti v členských štátoch EÚ nedokázali znížiť výdavky na svoju spotrebu druhý rok po sebe. Vlani utratili na bežné spotrebné položky viac ako rok predtým. Podľa čísel Eurostatu sa medziročný rozdiel vyšplhal na 4 %.
Piešťanský projekt Mojmírka láka domácich aj cezpoľných
06
Dec
Piešťanský projekt Mojmírka láka domácich aj cezpoľných Bývať moderne v kúpeľnom meste s pokojným, no kozmopolitným koloritom, a byť pritom v pohodlnom dosahu Bratislavy, to je snom mnohých. Niekedy sa sny môžu plniť – a dôkazom toho je aj rezidenčný projekt Mojmírka v Piešťanoch, ktorý je tesne pred dokončením.
Legendárna londýnska elektráreň Battersea je kompletne zrekonštruovaná
05
Dec
Legendárna londýnska elektráreň Battersea je kompletne zrekonštruovaná Objavila sa vo filmoch aj v seriáloch, dostala sa na obal jedného z albumov skupiny Pink Floyd, energiou zásobovala britský parlament či Buckinghamský palác. Nie náhodou sa nazývala Everest medzi britskými nehnuteľnosťami. Napriek tomu bola dlhé desaťročia prázdna a opustená. Do života ju vrátila nedávno ukončená rekonštrukcia.