2 izbový zariadený byt Zelené Vlčince s parkovaním

Reality Žilina

2 izbový byt | Pražská | 60.18 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt na ulici Pražská na sídlisku Vlčince v Žilin

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žilina

225,000 € 3739 €/m²

PREDAJ murovaný 4-izbový bungalov (dom 1), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt Lagúna Pozrite si vid

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

327,000 € 3097 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ 2, 4-izb. bungalovy pred zvýšením ceny! Láb,okr. MA

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Romdom reality ponúka na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, administratívna budova, priemyselný park Sučany

Reality Martin

Kancelárie, administratívne priestory | Sučany-Priemyselná | 632 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v priemyselnom parku Sučany pri Martine. Budova p

Publikované: 05.09.2021 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozrite si TRENDOVÝ, VEĽKORYSÝ 2i byt so ZASKLENOU LODŽIOU v ZWIRN 3

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.75 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj NADŠTANDARDNÝ, VEĽKORYSÝ 2-izbový byt s VEĽKOU ZASKLENOU LODŽIO

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

364,800 € 6543 €/m²

Moderný 2 izb. byt, Slnečnice, FIALOVÁ ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Fialová | 56.16 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj moderný, priestranný 2 izbový byt v Pet

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 5340 €/m²

KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ DOM S TERASOU PRI PRIEHRADE, Kuchyňa, okres Malacky

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom situovaný v pokojnej slepej ulici pri priehrade v obci Kuchyňa pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

275,000 € 2644 €/m²

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, okres Malacky

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Malé Leváre, v pokojnej lokalite

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

205,000 € 2050 €/m²

COMODINO - na predaj veľký 2 izbový byt v projekte 3 VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj veľký 2-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

335,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj výnimočná rezidencia pod lesom v Snine.

Reality Snina

Rodinný dom | Jesenského | 200 m²

✨ Spojenie prírody, súkromia, remesla a moderných technológií v dokonalej harmónii. 🏡 Ponúkame

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Snina

399,990 € 2000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívna novostavba rodinného domu, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Vionská ulica | 170 m²

ByDoS Reality Vám ponúkajú na predaj exkluzívny rodinný dom v Zlatých Moravciach. RODINNÝ DOM:

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

395,000 € 2324 €/m²

DELTA - NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT V PALLACE HILL - CENTRUM POPRADU

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 47 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt priamo na Námestí sv. Egídia v Poprade

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 31.12.2025
Byty na predaj Poprad

188,000 € 4000 €/m²

Ponúkame na predaj 2-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

2 izbový byt | Mlynčeky | 42.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 2-izbové byt

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Mlynčeky

119,000 € 2319 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbové byty v obci Mlynčeky, len pár km od mesta Kežmarok.

Reality Mlynčeky

3 izbový byt | Mlynčeky | 58.7 m²

Realitná kancelária Adas- reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-i

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 03.07.2025
Byty na predaj Mlynčeky

109,000 € 1857 €/m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10%

Reality Mlynčeky

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Bývajte pod Tatrami! Nové rodinné domy v Mlynčekoch – AKCIA -10% Hľadáte moderné bývanie v tesn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Mlynčeky

216,000 € 1543 €/m²

REZERVOVANÉ !!!! Znížená cena!!!Ponúkame na predaj novostavbu rodinného dom ktorý sa nachádza v obci Župčany, vzdialenej, len 8km od Prešova

Reality Župčany

Rodinný dom | Župčany | 200 m²

Predaj: Novostavba 5-izbového rodinného domu – Župčany (8 km od Prešova) Ponúkame na predaj pri

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Župčany

260,000 € 1400 €/m²

Skolaudované! Novostavba 3 izb. byt 86 m2 plus 2 balkóny Zvolen-Podborová predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Zvolen | 86 m²

Delta Property ponúka na predaj novostavby bytov v modernom projekte ARBORA- 3izb. byt s rozloh

Publikované: 11.09.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Zvolen

229,050 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyhľadávanej ul. Lesná.

Reality Svit

Rodinný dom | Lesná | 270 m²

Adas –reality vám exkluzívne ponúka na predaj podpivničený rodinný, dom v Podskalke na vyh

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 22.07.2025
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Zariadený 2 izb. apartmán 45 m2 Donovaly predaj

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 45 m²

Delta Property ponúka na predaj 2 izbový apartmán s rozlohou 45 m2. Nachádza sa na prízemí dvoj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

109,000 € 2422 €/m²

Delta-Novostavba 3 izb. byt 78,13 m2 s parkovacím miestom centrum Zvolen predaj

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 78.13 m²

DeltaProperty ponúka na predaj 3 izbový byt s rozlohou 78,13 m2, z toho je priestranný balkón s

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Zvolen

259,000 € 3315 €/m²

Delta- Komerčné priestory-ambulancie lekárne škôlka IT centrum -novostavba Zvolen predaj

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 800 m²

Delta Property ponúka na predaj nebytové priestory spolu s rozlohou 800 m2, ktoré sa nachádzajú

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 28.11.2025
Objekty na predaj Zvolen

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt 79 m2 s terasou v novostavbe Trenčín

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

Ponúkame na predaj (Prvá Trenčianska Realitná s.r.o.) 3-izbový zariadený byt s terasou v novo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 2938 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie