Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

154,000 € 1854 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

155,000 € 1947 €/m²

Reality Giraltovce

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Giraltovce

154,000 € 1854 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Reality Košice-Džungľa

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Džungľa

155,000 € 1947 €/m²

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Stropkov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 52.8 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt + parkovacie miesto, Martin Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 81.43 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt na Štúrovom námestí v Martine. Byt o výmere

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! Samostatne stojaci 4 izb. RD s predzáhradkou, pozemok až 583 m2, Abrahám, 14 km Trnava

Reality Abrahám

Rodinný dom | 131 m²

Ponúkame na predaj pekný samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom v obci Abrahám, okres Galanta.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj Abrahám

189,000 € 1443 €/m²

VIVAREAL* PREDANÉ! VEĽKÝ 5 izbový RD, pozemok až 1439 m2, veľká garáž s dieľňou, obec Šúrovce, cca 12 km Trnava

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Šúrovce | 180 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 5 izb. rodinný dom v tichej bočnej ulici v obci Šúrovce,

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Šúrovce

250,000 € 1389 €/m²

VIVAREAL* ATRAKTÍVNY 3-izbový byt, výmera až 73 m2, veľký balkón, vlastné parkovacie státie v garáži, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Botanická | 73 m²

Ponúkame na predaj krásny, priestranný a moderne riešený 3-izbový byt v Trnave na ulici Botanic

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

252,500 € 3459 €/m²

VIVAREAL* NOVOSTAVBA! MODERNÝ 1-izb. byt, výmera 45 m2,balkón, skolaudovaný projekt - Púpavy pri Aleji, vonkajšie parkovanie, Gen. Goliana, Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 45 m²

Ponúkame na predaj dokončenú a skolaudovanú novostavbu 1-izbového bytu v projekte Púpavy pri Al

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Trnava

159,500 € 3544 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! Moderný 2-izb. byt, zariadený, veľký balkón, parkovacie miesto, Opoj, cca 9 km Trnava

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Ponúkame na predaj krásny moderný dvojizbový byt v obci Opoj, v novostavbe projektu TERRA OPOJ.

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 29.12.2025
Byty na predaj Opoj

135,000 € 2813 €/m²

VIVAREAL* PREDANÉ! ATRAKTÍVNY 3 izb. rodinný dom, terasa, veľká garáž, pozemok 630 m2, Cífer - Jarná

Reality Cífer

Rodinný dom | Jarná | 630 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu samostatne stojaceho 3 izbového rodinného domu s terasou a

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Domy na predaj Cífer

279,000 € 443 €/m²

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 2 izbový byt s terasou v centre mesta Galanta...

Reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 77 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

630 € 8 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Smolenice

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Smolenice

195,990 € 2545 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VEĽKORYSÝ 4 izbový RD, ÚP 128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405 m2

Reality Malinovo

Rodinný dom | Záleská | 128 m²

V obci Zálesie, na skok od Malinova v tichej lokalite plnej zelene a mimo rušných ciest Vám pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malinovo

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POSLEDNÝ ! 4-izb.dom-projekt LAGUNA, Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Romdom reality ponúka na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA! PREDAJ 4-izb. bungalov (dom 4), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103.9 m²

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2743 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinných domov Láb (Malacky) ZDARMA! 3D vizuál záhrady

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderné 4-izbové bungalovy v obci Láb, okres Malacky Pozrite si video na youtube:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2699 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ murovaný 4-izbový bungalov (dom 1), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt Lagúna Pozrite si vid

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Láb

327,000 € 3097 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie