Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Na predaj novostavba haly s výbornou dostupnosťou v priemyselnej časti Šamorína určená na výrobu a skladovanie

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu haly so všetkými IS v priemyselnej časti mesta Šamo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Na predaj pozemok v Kostarike na polostrove Osa

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | - | 65 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby luxusnej vily v atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

75,000 € 1154 €/m²

Druhá etapa projektu pri jazere Nové Košariská v Dunajskej Lužnej

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | - | 80 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbové rodinné dvojdomy v rámci druhej etapy úspešného proje

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

254,900 € 3186 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Trnava

Rodinný dom | - | 235 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trnava

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 70 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení klienta na predaj výnimočný, skolaudovaný 3-izbový

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

158,500 € 2264 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj moderný 2-izbový byt v projekte Ružičky-Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Ružičková | 57 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 2izb byt v projekte Ružičky na Ružičkovej ulici v Trenčíne, v š

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

235,000 € 4123 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Levice

Rodinný dom | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levice

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj unikátne rodinné domy v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | -

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažné 4-izbové rodin

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Parndorf

410,000 € 4100 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | - | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

119,000 € 1322 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Moravanoch nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Rodinný dom | - | 142 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 5-izbového rodinného domu situovan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Moravany nad Váhom

294,990 € 2077 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj luxusná 4-podlažná vila

Reality Kittsee

Rodinný dom | Rakúsko | Kittsee | -

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú, 4-podlažnú luxusnú vilu na Slavíne. Nehnuteľnosť sa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kittsee

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt so súkromnou záhradou v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 2-izbový byt so súkromnou záhradou, nachádzajúci sa v o

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v oblasti Villach

Reality Finkenstein am Faaker See

Apartmán | Rakúsko | Finkenstein am Faaker See | -

Moderný maklér ponúka na predaj 6 luxusných apartmánov v najkrajšej lokalite Korutánska, v obla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Finkenstein am Faaker See

399,000 € 5542 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | - | 108 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný a kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom, ktorý j

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

344,990 € 3194 €/m²

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Poprad

Rodinný dom | ulica | 203.45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

Cena na vyžiadanie

Na predaj drevostavby na mieru po celom Slovensku

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 92 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernú drevostavbu na kľúč, ktorá sa dá postaviť kdekoľvek, kd

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žilina

99,000 € 1076 €/m²

Na predaj unikátne rodinné domy v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 100 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

410,000 € 4100 €/m²

NA PREDAJ | NADŠTANDARTNÝ RODINNÝ DOM S 2533 M² POZEMKOM, PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A DVOJGARÁŽOU | ILAVA-KLOBUŠICE

Reality Ilava

Rodinný dom | Okružná | 237 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj rodinný dom s výnimočným výhľadom v pokojnej mes

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ilava

455,560 € 1922 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23047)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Upresniť hľadanie