Na predaj výnimočný 4-izbový byt v Stupave ( dve parkovacie státia v cene )

Reality Stupava

4 izbový byt | J.Ondruša | 131 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt v novostavbe v Stupave na ulici J. Ondru

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

345,000 € 2634 €/m²

Na predaj novostavba haly s výbornou dostupnosťou v priemyselnej časti Šamorína určená na výrobu a skladovanie

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu haly so všetkými IS v priemyselnej časti mesta Šamo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový byt s vlastnou záhradou

Reality Piešťany

4 izbový byt | - | 102.88 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení kienta na predaj moderný 4-izbový byt s vlastnou z

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Piešťany

233,500 € 2270 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Gogolova | 400 m²

Moderný maklér ponúka na predaj tento výnimočný rodinný dom situovaný na Gogolovej ulici v Petr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj skolaudovaný 3-izbový byt v novej rezidencii - Bývanie pri Mlyne

Reality Veľké Orvište

3 izbový byt | - | 86 m²

Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj skolaudovaný 3-izbový byt predstavujúci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľké Orvište

158,500 € 1843 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Šamorín

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Šamorín

Cena dohodou

Na predaj novostavba dvojdom - Nové m. n. Váhom - Častkovce.

Reality Častkovce

Rodinný dom | Častkovce | 103 m²

Moderný maklér ponúka na predaj bytovú jednotku, ktorý je súčasťou dvojdomu v príjemnej lokalit

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Častkovce

199,900 € 1941 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Cerová

Rodinný dom | 235 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cerová

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 3-izbový byt s nadštandardnou výmerou v Trenčíne na ul. Liptovská

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská 1A | 95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nadštandardnou výmero

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

225,000 € 2368 €/m²

Na predaj priestranný, zariadený rodinný dom v Cerovej

Reality Skalica

Rodinný dom | - | 235 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Skalica

350,000 € 1489 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

282,150 € 1283 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Stropkov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stropkov

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj veľkorysý 7-izbový rodinný dom v obci Podlužany

Reality Trenčín

Rodinný dom | - | 243 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Trenčín

342,420 € 1409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rozostavaný rodinný dom v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Dunajská | 115 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný, dispozične výborne riešený 4-izbový rodinný dom v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

329,000 € 2861 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Divina

Reality Divina

Rodinný dom | - | 187 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Dvina. Nehnuteľnosť ponúka ideálne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Divina

Cena dohodou

Na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku

Reality Košický Klečenov

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košický Klečenov

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

63,000 € 887 €/m²

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj novostavba v obci Horné Motešice

Reality Motešice

Rodinný dom | - | 112.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Horné Motešice. Nov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Motešice

259,999 € 2313 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Stropkov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stropkov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

89,000 € 1978 €/m²

Reality Poprad

3 izbový byt | - | 45 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

89,000 € 1978 €/m²

Reality Senec

Polyfunkčný objekt | - | 317.6 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Senec

622,000 € 1958 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie