Na predaj 1izbový byt s parkovaním Park pod Kolibou v BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 46.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadenú novostavbu 1izbového bytu s parkovacím súkromným mies

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 5591 €/m²

Na predaj 5-izbový rodinný dom v Moravanoch nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | - | 142 m²

Moderný maklér vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 5-izbového rodinného domu situovan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

294,990 € 2077 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na odstúpenie úspešná gastro prevádzka v OC Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 33.68 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie zabehnutú a kompletne zariadenú gastro prevádzku na zelenej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

115,000 € 3414 €/m²

Na predaj rodinný dom s bazénom v obci Macov

Reality Macov

Rodinný dom | - | 141 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom s bazénom v obci Macov

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Macov

390,000 € 2766 €/m²

Na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom vašich snov – postavíme ho kdekoľvek, presne podľa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Poprad

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poprad

63,000 € 887 €/m²

Na predaj polyfunkčný objekt s potenciálom na ubytovanie v srdci Turčianskych Teplíc

Reality Turčianske Teplice

Polyfunkčný objekt | - | 136 m²

Moderný maklér ponúka vám exkluzívne na predaj strategicky umiestnenú nehnuteľnosť v srdci kúpe

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Turčianske Teplice

159,000 € 1169 €/m²

Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Koplotovce

Rodinný dom | - | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Koplotovce

185,000 € 1779 €/m²

Na predaj vila so smart technológiami a výťahom na Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Šulekova | 396.7 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočnú, 4-podlažnú luxusnú vilu na Slavíne. Nehnuteľnosť sa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj 4-izbový rodinný dom v Chorvátskom Grobe

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | - | 142.93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom typu bungalov, situovaný v obľ

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

595,000 € 4163 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poprad

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Vysoké Tatry

Chata, drevenica, zrub | - | 138 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

149,000 € 1080 €/m²

Na predaj rozostavaný drevodom v obci Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | - | 91.78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný drevodom v rozostavanoms stave v obci Vrakúň, ktorý pre

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

130,000 € 1416 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu

Reality Kláštor pod Znievom

Rodinný dom | - | 110 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v atraktívnej lokalite Klá

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kláštor pod Znievom

256,000 € 2327 €/m²

Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou v obci Hrubý Šúr

Reality Hrubý Šúr

Rodinný dom | 100 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový, moderne zariadený 4-izbový rodinný dom s kr

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrubý Šúr

290,500 € 2905 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový rodinný dom s krásnou záhradou v obci Oľdza

Reality Senec

Rodinný dom | - | 75 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj štýlový 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe – mo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

263,900 € 3519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom s krásnou záhradou v obci Hrubý Šúr

Reality Senec

Rodinný dom | - | 100 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Senec

290,500 € 2905 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Košice-Kavečany

Rodinný dom | - | 207 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Košice-Kavečany

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Poprad

2 izbový byt | 49.25 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s balkónom Bánovce nad Bebravou - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | - | 32 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v lokalite Bánovce nad Bebravou - sidli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

84,900 € 2653 €/m²

Na predaj garážové státie v rezidencii Slnečná, Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na predaj osem garážových parkovacích státí v rezidenčnom projekte Slnečn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

15,500 € 861 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,000 € 1947 €/m²

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23050)
Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Upresniť hľadanie