Na predaj samostatne stojaci 4- izbový rodinný dom v obci Parndorf, Rakúsko

Reality Parndorf

4 izbový byt | Rakúsko | Parndorf | -

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení developéra na predaj dvoj-podlažný 4-izbový rodin

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Parndorf

492,200 € 4922 €/m²

Na predaj investičný zariadený 1-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Prešov

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

87,990 € 4290 €/m²

Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1779 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA:Na predaj priestranný 2-izbový byt s parkovaním v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4412 €/m²

Na predaj 3-izbový zrubový dom s možnosťou výstavby kdekoľvek na Slovensku

Reality Banská Bystrica

Chata, drevenica, zrub | - | 71 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zrubový dom s realizáciou výstavby priamo na vašom pozemku kdek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

63,000 € 887 €/m²

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | - | 203.45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | ulica | 203.45 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

Cena na vyžiadanie

Na predaj 3-izbový byt v rezidencii Slnečná - Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v štandardnom vybavení v Rezidencii Slne

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

146,000 € 2000 €/m²

Na predaj 2-izbový byt s terasou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 68 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v rezidencii Slnečná

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

181,900 € 2675 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečnou terasou v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kuková

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj 3-izbový byt so slnečným balkónom v novostavbe kúsok od Prešova

Reality Kuková

3 izbový byt | - | 83.05 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Kuková

154,000 € 1854 €/m²

Reality Bardejov

1 izbový byt | Duklianska | 20.51 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

87,990 € 4290 €/m²

Reality Bardejov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

155,000 € 1947 €/m²

REZERVOVANÉ | Moderný 2-izbový byt v Trenčíne

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 65 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v modernej nov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

181,900 € 2798 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Sabinov

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sabinov

155,000 € 1947 €/m²

Na predaj rodinný dom v štandarde v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Vráble

Rodinný dom | - | 220 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Vráble

282,150 € 1283 €/m²

Reality Svidník

3 izbový byt | - | 79.62 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Svidník

155,000 € 1947 €/m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | - | 100 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

492,200 € 4922 €/m²

Na predaj 2-izbový nebytový priestor s terasou a garážovým parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch

Reality Bardejov

2 izbový byt | Bardejovské Kúpele | 58 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, slnečný 2-izbový apartmán v štádiu holobyt s priestrannou

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

164,900 € 2843 €/m²

Reality Poprad

1 izbový byt | - | 20.51 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Poprad

87,990 € 4290 €/m²

NA PREDAJ | Veľkorysý 7-izbový rodinný dom v obci Podlužany

Reality Podlužany

Rodinný dom | - | 243 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podlužany

342,420 € 1409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | 2 - IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PARKOVACÍM MIESTOM, TRENČIANSKE STANKOVCE

Reality Trenčianske Stankovce

2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Stankovce

145,560 € 2974 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný 3-izbový apartmán (nebytový priestor) v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | ulica | 45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bardejov

89,000 € 1978 €/m²

REZERVOVANÉ | 1-izbový byt v Trenčíne GreenBay Residence

Reality Trenčín

1 izbový byt | Karpatská | 42 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci s

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trenčín

161,950 € 3856 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23050)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie