Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Ponúkame na predaj tento 5 izbový poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce Lietava (časť Ma
309,000 € 2575 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu v obci Košťany nad Turcom, iba 3 km od
345,000 € 3791 €/m²
2 izbový byt | 55.33 m²
Realitná kancelária Treef ponúka na predaj moderný a skolaudovaný 2-izbový byt v obľúbenej loka
295,700 € 5344 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 540 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom, ktorý spája
Info v RK
3 izbový byt | - | 79.62 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný
155,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | - | 45 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 3-izbový apartmán v štádiu HOLOBYT, ktorý
89,000 € 1978 €/m²
3 izbový byt | - | 45 m²
89,000 € 1978 €/m²
3 izbový byt | - | 83.05 m²
154,000 € 1854 €/m²
3 izbový byt | - | 83.05 m²
154,000 € 1854 €/m²
4 izbový byt | - | 113.8 m²
Moderný maklér ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj moderný 4-izbový byt predstavujúci ideál
232,800 € 2046 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
155,000 € 1947 €/m²
3 izbový byt | Gogoľova | 67 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 3 izbového bytu na Gogoľovej uli
329,900 € 4924 €/m²
3 izbový byt | ulica | 45 m²
89,000 € 1978 €/m²
1 izbový byt | - | 20.51 m²
Moderný maklér ponúka na predaj úplne nový, slnečný 1-izbový apartmán, ktorý sa nachádza na Du
87,990 € 4290 €/m²
Rodinný dom | Česká republika
Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 142 m²
Moderný maklér vám ponúka na predaj novostavbu priestranného 5-izbového rodinného domu situovan
294,990 € 2077 €/m²
Rodinný dom | Česká republika | Brno | -
Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201
Cena na vyžiadanie
Kancelárie, administratívne priestory | Odevná | 74 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj nebytový priestor s výmerou 74 m², nachádzajúci
115,990 € 1567 €/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
282,150 € 1283 €/m²
2 izbový byt | - | 52.6 m²
Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v obci Kunerad. Byt je komplet
Cena dohodou
3 izbový byt | - | 67 m²
Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje
229,990 € 3433 €/m²
Rodinný dom | - | 235 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos
350,000 € 1489 €/m²
Rodinný dom | - | 123 m²
Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový rodinný dom v obci Jelka. Dom je
205,000 € 1667 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.