Ponúkame na predaj moderný byt na Krajinskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

5 a viac izbový byt | Krajinská | 89.4 m²

Ponúkame na predaj moderný a komfortný byt nachádzajúci sa na Krajinskej ulici v mestskej časti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 3468 €/m²

Bungalov v centre obce Cabaj Čápor, Wágnerova ulica, Dom č.1

Reality Cabaj-Čápor

Rodinný dom | Nezadaná | 105 m²

Predám 4-izbový bungalov v centre obce Cabaj – Čápor na Wágnerovej ulici v stave holodom. Ploch

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Cabaj-Čápor

245,000 € 2333 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj novostavba dvojdomu vo vyhľadávanej lokalite mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 71.1 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúkame Vám na predaj moderný dvojdom nachádzajúci sa v novej štvrti

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

157,000 € 2208 €/m²

2 IZB. BYT NA PREDAJ PETRŽALKA GERCENOVA s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Gercenova | 63 m²

Príjemný 2-izbový byt s balkónom, kde sa hneď budete cítiť doma na Gercenovej ulici v Petržalke

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,500 € 4437 €/m²

DIRECTREAL|Moderný 2 izbový zariadený byt s balkónom a parkovacím státím, ihneď voľný.

Reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

550 € 8 €/m²

3-izbový byt s predzáhradkou, terasa, 2 parkovacie miesta, slepá ulica – Rovinka, Potočná

Reality Rovinka

3 izbový byt | 98 m²

Na konci slepej ulice, kde sa zastavil čas aj ruch mesta, na vás čaká bývanie, ktoré okamžite p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rovinka

319,800 € 3263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový rodinný dom Slovenský Grob - časť Malý Raj na predaj, Obľúbená lokalita pár minút od Bratislavy

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 120 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj krásny a výborne dispozične riešen

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

449,000 € 3742 €/m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - 3IZBOVÉ BYTY novostavba – Pšurnovice

Reality Bytča

3 izbový byt | 94.45 m²

TOCA real - EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj tri veľké trojizbové byty. Byt so záhradkou na príz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Bytča

205,000 € 2170 €/m²

TOCA real – 3IZB. RODINNÝ DOM 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

Rodinný dom | 100 m²

TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU a parkovaním - 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real – Chata na predaj – Kolárovice

Reality Bytča

Chata, drevenica, zrub | Kolárovská | 130 m²

TOCA real – ponúkame na predaj novopostavenú chatu na samote v obci Kolárovice. Chata je dvojpo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

88,000 € 677 €/m²

TOCA real – Chata na predaj – Kolárovice / okres Bytča

Reality Žilina

Chata, drevenica, zrub | 130 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

88,000 € 677 €/m²

TOCA real – moderný dvojpodlažný RD vo Svederníku – HOLODOM / okres Žilina

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 116 m²

TOCA real – predaj dvoch moderných dvojpodlažných murovaných 5-izbových rodinných domov v obci

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

305,000 € 2629 €/m²

TOCA real – 4IZB. RODINNÉ DOMY 2. ETAPA – Bytča / Hliník nad Váhom

Reality Žilina

Rodinný dom | 110 m²

TOCA real - exkluzívne ponúkame na predaj dva 4-izbové dvojpodlažné byty/domy v rámci projektu

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žilina

219,000 € 1991 €/m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – predaj veľkého rodinného domu v Hliníku nad Váhom

Reality Bytča

Rodinný dom | Hliník Nad Váhom | 124 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE LEN U NÁS - predaj novostavby veľkého 4izbového rodinného domu s integro

Publikované: 26.05.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Bytča

165,000 € 1331 €/m²

Reality Bytča

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Bytča

219,900 € 1999 €/m²

Reality Žilina

Rodinný dom | Lokalita - Bytča / Hliník nad Váhom | 124 m²

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Žilina

165,000 € 1331 €/m²

Reality Bytča

3 izbový byt | 100 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bytča

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real - predaj - štýlový dvojpodlažný rodinný dom v obci Hôrky pri Žiline.

Reality Hôrky

Rodinný dom | 145 m²

TOCA real – predaj moderného dvojpodlažného murovaného 4-izbového rodinného domu s veľkou teras

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Hôrky

Info v RK

TOCA real – Rodinný dom na pozemku 452m2 v Bytči – časť Hliník nad Váhom

Reality Bytča

Rodinný dom | Hlinícka | 64.44 m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE – Rodinný dom s pozemkom 452m2 v Bytči – Hliník nad Váhom. Ponúkame výst

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bytča

155,000 € 2405 €/m²

Reality Žilina

Rodinný dom | 64.44 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Žilina

155,000 € 2405 €/m²

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | 64.44 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

155,000 € 2405 €/m²

Predaj Novostavby v obci Radava 695 m2

Reality Radava

Rodinný dom | Nezadaná | 125 m²

Moderný rodinný dom v Radave – novostavba s priestorom pre váš vysnívaný domov Hľadáte nový do

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Radava

220,000 € 1760 €/m²

Predaj: 5-izbový Rodinný dom Lietava

Reality Lietava

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj tento 5 izbový poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce Lietava (časť Ma

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lietava

309,000 € 2575 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie