Útulný 4-izbový vidiecky dom v slepej ulici v obci Rajka

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový vidiecky dom 105 m2 na pozemku o rozlohe 471 m2 s výborn

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Domy na predaj

266,000 € 2533 €/m²

Nadštandardný 5-izbový rodinný dom s výbornou polohou v obci Levél

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame Vám na predaj moderný 5-izbový rodinný dom v obci Levél, Maďarsko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Domy na predaj

329,000 € 1778 €/m²

Priestranný 2-izbový byt v tehlovej novostavbe v Rajke

Reality Maďarsko

2 izbový byt | Maďarsko

Ponúkame Vám na predaj 2-izbyvý byt 48 m2 v tehlovej novostavbe bytového domu s vlastným parkov

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj

139,000 € 2896 €/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

VEĽKÁ PAKA, 4-i dom, 127 m2 – pozemok 510 m2, novostavba, veľká TERASA

Reality Veľká Paka

Rodinný dom | Veľká Paka | 127 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj skolaudovanú novostavbu 4-izbového rodin

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľká Paka

329,500 € 2594 €/m²

Novostavba, 5-izbový RD, UP 114 m2, pozemok 304 m2.

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hlboká cesta | 114 m²

Predáme novostavbu RD - dvojpodlažnú 1/2 dvojdomu v obci Chorvátsky Grob. Dom je 5-izbový,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

328,000 € 2877 €/m²

Exkluzívne Predaj 2-izb. bytu, Vilová ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Vilová | 42.5 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ veľmi pekný kompletne zariadený 2i by

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 3880 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

4-IZB. BYT v RD S TERASAMI V SÚKROMNOM AREÁLI S BAZÉNOM

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Hradská | 131 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA NESTGROUP PONÚKA NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU V PROJEKTE HRADSKÁ LIVING

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

395,000 € 3015 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ MEZONET, VALČIANSKA DOLINA

Reality Valča

Apartmán | . | 76.06 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ štýlový 4-izbový mezonet priamo na zj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Valča

170,000 € 2235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | . | 64 m²

LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT V JEDNOM, ŠTÝLOVÝ KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S PRIE

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BÝVANIE BEZ KOMPROMISOV-DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S TERASOU

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Jantárová | 64 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

256,900 € 4014 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ – luxusný investičný komplex pri kúpeľoch Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | . | 529 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj luxusný investičný komplex pozostávaj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ moderný 4i rodinný dom s vyhrievaným bazénom pri Piešťanoch

Reality Piešťany

Rodinný dom | . | 133 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný nadštandardný rodinný dom s v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Piešťany

394,900 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj štýlové ubytovacie zariadenie, Belianske Tatry, Ždiar

Reality Ždiar

Hotel, penzión, ubytovňa | Ždiar | 488 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka na PREDAJ štýlovú chatu s ubytovaním, v súčasnosti využíva

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Ždiar

890,000 € 1824 €/m²

RAKÚSKO - Luxusná vila v Hainburg an der Donau – komfort, súkromie a panoramatický výhľad na Dunaj

Reality Hainburg a. d. Donau

Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau

ART Real Estate vám predstavuje jedinečnú vilu v najprestížnejšej a tichej časti rakúskeho budú

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Hainburg a. d. Donau

2,500,000 € 4808 €/m²

PREDAJ : Rakúsko - Edelstal - 3-izbový byt s loggiou, parkovaním a pivnicou, tiché prostredie

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

ART Real Estate ponúka na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt s výmerou 74 m² s loggi 6 m2

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj

266,000 € 3325 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu v rekreačnom komplexe, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s obývačkou, kuchyňou a dvoma spálňami, v uzatvorenom rekreačn

Publikované: 09.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

279,000 € 3875 €/m²

PREDAJ mezonetový byt, kompletne zariadený, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Ponúkame na predaj moderný mezonetový byt s obývačkou, kuchyňou a spálňou, ako investičnú príl

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 08.06.2025
Byty na predaj Dolná Lehota

199,000 € 3618 €/m²

PREDAJ 2-izbový kompletne zariadený byt s dvomi balkónmi, novostavba, Na Piesku, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Piesku | 47 m²

Ak hľadáte moderné a útulné bývanie s atmosférou domova, kam sa budete radi vracať, tento 2izbo

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 17 €/m²

Predaj 5 izbového moderného domu, lokalita Tále, Krpáčovo

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom, ktorý môže slúžiť na trvalé bývanie, ako dovolenkový

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 31.10.2025
Domy na predaj Dolná Lehota

Info v RK

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v lokalite Slnečnice – Zóna Mesto v Bratislavskej Petržalke na

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

221,900 € 6526 €/m²

Veľký, slnečný a priestranný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vrakuňská cesta | 103.5 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Vrakunskej ulici v oby

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

350,000 € 3382 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30300)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Upresniť hľadanie