Predaj 4i rodinný dom v radovej zástavbe, pozemok 337 m2, Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu rodinného domu v radovej zástavbe v prihraničnej obci Rajk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rajka

179,900 € 2322 €/m²

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Láb

Rodinný dom | Topoľová ulica | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný dom v obci Láb, kúsok od Malaciek (8km) a kúsok od hlavného mesta (BA

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Láb

264,000 € 3300 €/m²

Nová cena ! PREDAJ - 2 izbový byt, zariadený s balkónom a parkovacím miestom

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | 66.37 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 2 izbový byt so zariadením, s balkónom a vlastným parkovacím mies

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

190,000 € 2863 €/m²

ZMENA !! NOVOSTAVBA – 4-izb.bungalov u nás na Záhorí

Reality Malacky

Rodinný dom | 104 m²

Ponúkame na prodaj pjekný dúm v Lábje (Láb), kúsek od Mauacek (Malacky 8km) a kúsek od hlavného

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Malacky

312,000 € 3000 €/m²

Neprehliadni - nová cena a pozri, čo všetko je v cene

Reality Malacky

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

264,000 € 3300 €/m²

ZMENA !! NOVOSTAVBA – 4-izb.bungalov u nás na Záhorí

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 104 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3000 €/m²

Rezervovaný! Priestranný 2-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Ponúkame na predaj nádherný 2 izbový byt s výmerou 58,5m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štád

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5120 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom a krásnym výhľadom na Košice, Kalvária

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Zvolenská | 144 m²

Ponúkame na predaj dom na Zvolenskej ulici v Košiciach, v časti Kalvária. Nachádza sa vo vrchne

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

550,000 € 3819 €/m²

2-izbový mezonetový byt s balkónom v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 75.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s výmerou 75,5 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

312,900 € 4144 €/m²

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 58.5 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,500 € 4949 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

5-izbový rodinný dom v Malej Ide

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Prvosienková | 156 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v Malej Ide na Prvosienkovej uli

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

1 € 0 €/m²

4-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Moyzesova | 124.4 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s výmerou 124,4 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

424,900 € 3416 €/m²

ADOMIS - predám bezbariérový bungalov Ruskov, 650m2, 3x kúpelňa,120m2

Reality Ruskov

Rodinný dom | Ďurkovská | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás moderný bezbariérový pekný, kvalitný a nadštandardn

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ruskov

280,000 € 2333 €/m²

4-izb. dom Nižná Hutka, 192m2 tehla, garáž, 3x kúpelňa, záhrada, balkón, terasa

Reality Nižná Hutka

Rodinný dom | Hlavná | 172 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívny moderný rodinný dom v nadštandardnom priestorovom prevedení

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Nižná Hutka

358,800 € 2086 €/m²

ADOMIS - 4-izbový RD, 138 m2, výhľad na jazero, ČAŇA

Reality Čaňa

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení skolaudovanú novostavbu slnečného dvojpodlažného rodinného

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čaňa

324,900 € 2166 €/m²

ADOMIS - predáme moderný 4izbový RD Košice Krásna, ul.A.Dubčeka

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Ulica Alexandra Dubčeka | 126 m²

Radi by ste bývali vo vlastnom rodinnom dome, ale sa bojíte, či to zvládnete, nakoľko ste v dom

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Krásna

359,900 € 2856 €/m²

6-izb. pekný rodinný dom, 164m2, Košice – Barca, pozemok 748m2

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 164 m²

Hľadáte komfortné bývanie na peknom pozemku s rýchlou dostupnosťou do mesta, aj z mesta? Práve

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3415 €/m²

ADOMIS - predám 6-izbová NOVOSTAVBA,Ortáše 607m2,garáž,DPH,aj výmena, iba 18 km od Košíc

Reality Ploské

Rodinný dom | Nezadaná | 246 m²

Ponúkam na predaj nadštandardný 6-izbový rodinný dom s komorou ( dom typ bungalov) s bohatou vý

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ploské

349,000 € 1419 €/m²

ADOMIS - krásny rodinný dom, pozemok 794m2, dvojgaráž, Čerešňová ulica, Košice

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Čerešňová | 255 m²

KRÁSNY RODINNÝ DOM S NADŠTANDARDNÝM VYBAVENÍM Výborná lokalita Košice – Košická Nová Ves Ponú

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

649,900 € 2549 €/m²

REZERVOVANÉ - pekný bungalov, Valaliky 535m2, všetky IS, iba 5min do Košíc

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 130.5 m²

REZERVOVANÉ - V exkluzívnom zastúpení vám ponúkame deväťročnú novostavbu moderného rodinného

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaliky

309,000 € 2368 €/m²

ADOMIS - predám pekný bungalov Cestice 4-izbový 160m2, pozemok 600m2

Reality Cestice

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Pripravujeme pre vás v exkluzívnom zastúpení na predaj peknú Novostavbu 4 - izbového komfortnéh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Cestice

299,000 € 2076 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie