ALL INCLUSIVE | Na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, Topoľníky

Reality Topoľníky

3 izbový byt | Nezadaná | 63.43 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľníky

140,000 € 2207 €/m²

Novinka
Novinka

ADOMIS - predáme moderný rodinný dom Košice - Pereš, Krompašská ulica

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Krompašská | 140 m²

Ste náročný klient a hľadáte úplne súkromie v oáze ticha a pokoja, navyše s vlastnou prístupovo

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

479,300 € 3424 €/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb., Vrakúň, 136 m2, holodom, pozemok 605 m2.

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

265,000 € 1954 €/m²

PREDAJ DOMU – 4 izb., Novostavba, Holice, 210 m2, Pozemok 1,000 m2, Dvoj garáž.

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 183.56 m²

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Holice

364,990 € 1988 €/m²

|ALL PERFECT| Na predaj novostavba 1-izbový byt s balkónom v Seredi

Reality Sereď

1 izbový byt | 30 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe v Seredi, ktorý predstavuj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Sereď

109,990 € 3666 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom – novostavba s rozlohou 200 m², bungalov s bazénom a vkusným zariadením

Reality Pohranice

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

VitoReality ponúka na predaj kompletne zariadenú 4-izbovú novostavbu s úžitkovou plochou 200 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohranice

Info v RK

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Krásny, kompletne zariadený 5- izbový rodinný dom so šatníkom.

Reality Janíky

Rodinný dom | Janiky | 125 m²

Directreal Next Home - EXKLUZÍVNY SAMOSTATNE STOJACI 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V JANÍKOCH Predsta

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janíky

368,000 € 2944 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ DOMU – 4 izb. Rodinný Dom, Benkova Potôň, 110 m2, pozemok 495 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Predná potôň | 110 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s nízkou energetickou náročnosťou a s dostup

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

229,990 € 864 €/m²

NA PREDAJ obchodný priestor v Moste pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Obchodné priestory | M. R. Štefánika | 100 m²

Skupina REM Group Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor v novovybudovanej polyfunkc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Most pri Bratislave

215,000 € 2150 €/m²

Luxusný apartmán pri lanovke v Rakúsku – Kreischberg, sauna, ski-in/ski-out

Reality Rakúsko

4 izbový byt | Rakúsko

Predstavte si ráno v rakúskych Alpách. Otvoríte okno, pod Vami perfektne upravená zjazdovka, pá

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj

382,000 € 5618 €/m²

3-izb. mezonet | 80 m2 | Europalace | garážové miesto

Reality Žilina

3 izbový byt | Vysokoškolákov | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izb. mezonet s výmerou 80 m2 plus veľká loggia s výmerou 6 m2

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

260,000 € 3250 €/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt v projekte Rudiny II – ideálny pre mladý pár alebo investíciu

Reality Žilina

2 izbový byt | Lenčova | 51 m²

Lokalita: Žilina – Rudiny, Lenčova ulica Typ: 2-izbový byt Výmera: 51 m² + balkón Stav: novosta

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Žilina

217,000 € 4255 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj moderného, priestranného 3-izb. bytu v centre mesta s parkovaním

Reality Nitra

3 izbový byt | Priehradná | 99 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny luxusný 3- izbový byt v novostavbe, v centre mesta Nitry. Byt

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.3

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 48.94 m²

Po dlhých rokoch sa do Trenčianskej Turnej vracia výstavba bytového domu – a nie hocijakého. Te

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYT 3.3 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 48.94 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2835 €/m²

člen NARKS

BYTY TRENČIANSKA TURNÁ - BYT 3.2

Reality Trenčín

2 izbový byt | Legionárska | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčín

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 3.2 - BYTY TRENČIANSKA TURNÁ

Reality Trenčianska Turná

2 izbový byt | Nezadaná | 49.78 m²

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Trenčianska Turná

138,722 € 2787 €/m²

člen NARKS

BYT 1C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Predstavujeme vám developerský projekt v Častkovciach. Tento moderný bytový dom ponúka ideálne

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

BYT 2C - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

BYT 2A - Bytový dom Častkovce - NOVOSTAVBY NA PREDAJ

Reality Častkovce

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Častkovce

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.95 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2419 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 2A

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 45.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

112,963 € 2367 €/m²

člen NARKS

NOVOSTAVBY NA PREDAJ v Častkovciach - byt 1C

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Častkovce - Kopec | 44.94 m²

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

114,883 € 2461 €/m²

člen NARKS

RD11 / Merlot II. etapa - 6 rodinných domov v lokalite Vinohrady

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kasárenská | 110.13 m²

Pokračovanie úspešného projektu MERLOT prichádza v II. etape – v jednej z najžiadanejších lokal

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Domy na predaj Trenčín

278,700 € 2531 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie