Elegantný 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím

Reality Rovinka

2 izbový byt | Kvetná | 58 m²

Vitajte v priestore, kde sa budete cítiť už od prvého momentu ako doma. Predstavujem Vám elega

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Rovinka

227,000 € 3914 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

3 izbový apartmán s výhľadom do vnútrobloku

Reality Rovinka

3 izbový byt | Broskyňová ulica | 75.11 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite Rovinka, len p

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

228,507 € 3042 €/m²

Svetlý, vzdušný 2i byt s praktickou dispozíciou a terasou

Reality Rovinka

2 izbový byt | Broskyňová ulica | 66.98 m²

2-izbový strešný byt s rozľahlou terasou, nachádzajúci sa na Broskyňovej ulici v Rovinke. Tent

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Rovinka

224,900 € 3358 €/m²

Moderné byty v projekte Swanhouse – Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Swanhouse – mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou – nový komorný developerský projekt v Pie

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový štandard bývania v Nitre! Novostavba priamo pod Zoborom. Výstavba zahájená.

Reality Nitra

3 izbový byt | Dražovská | 76.76 m²

Ponúkame vám 3-izbový terasový byt v lokalite Šindolka s neopakovateľnými výhľadmi na celú Nitr

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

314,900 € 4102 €/m²

SWANHOUSE - mestské bývanie s výnimočnou dostupnosťou

Reality Piešťany

1 izbový byt | Dopravná | 38.27 m²

Predstavujeme Vám Swanhouse, komorný developerský projekt v Piešťanoch, ktorý spája historickú

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Piešťany

99,900 € 2610 €/m²

Predaj rozostavaný rodinný dom v malebnej obci Štefanová

Reality Štefanová

Rodinný dom | Nezadaná | 75.94 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný 3 izb. rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v malebnej o

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Štefanová

155,000 € 2041 €/m²

Predaj byty 2 iz. NOVOSTAVBA Rybničná ul. Vajnory - Bratislava III, NAJLEPŠIE CENY

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Rybničná | 50.93 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2 iz. byt / apartmán/ s výhľadom na Malé Karpaty v skolaudovanej NO

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

169,258 € 3323 €/m²

NA PREDAJ ŠTÝLOVÁ NOVOSTAVBA PRI ZELENEJ VODE – MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Bratislavská | 108.9 m²

Bývanie, kde sa spája komfort domu s atmosférou oddychu v prírode. Ponúkame na predaj príjemný

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

245,000 € 2250 €/m²

RK Byty Bratislava ponúka na predaj parkovacie státie, Galvaniho, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Iný objekt | Galvaniho | 18 m²

RK Byty Bratislava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie na ul. Galvaniho v Bratislave -

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

25,000 € 1389 €/m²

Možnosť odpočtu DPH! RK Byty Bratislava, predám parkovacie miesto na ul. Beskydská, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Beskydská | 18 m²

RK Byty Bratislava, predám parkovacie miesto na ul. Beskydská, BA I. Parkovacie miesto je v ga

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

28,800 € 1694 €/m²

Na predaj: štýlový 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Slnečnice – Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Žltá | 41 m²

Ponúkame na predaj moderný a útulný 1,5-izbový byt s výmerou 33 m² + priestranná loggia 8 m², s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

212,000 € 5171 €/m²

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

Svetlý, moderný, novopostavený 6-izbový rodinný dom v Senci

Reality Senec

Rodinný dom | Lesná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný a priestranný rodinný dom situovaný v obľúbenej a dynamicky sa rozví

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Senec

579,900 € 3866 €/m²

Slnečný 8 izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom v Rači s bazénom

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Zvončeková | 435 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 8-izbový rodinný dom nachádzajúci sa na Zvončekovej ulici v mestsk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

1,079,000 € 2480 €/m²

Vonkajšie parkovacie státie - Slnečnice, Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Béžová | 12 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státie na Slnečniciach v časti Viladomy. Parkovacie stá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

15,850 € 1321 €/m²

Na predaj: 2 izbový domček v Leviciach

Reality Levice

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka na predaj chatu s výhľadom, v krásnom prostredí pri

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Levice

145,000 € 1611 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 423456559

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 488675100

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 413174942

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 398394134

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ - HORSKÁ CHATA V SRDCI NÍZKYCH TATIER – MAGURKA

Reality Partizánska Ľupča

Chalupa, rekreačný domček | 182 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍVNU HORSKÚ CHATU V SRDCI NÍZKYCH TATIER – MA

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Partizánska Ľupča

505,000 € 2775 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

ALL INCLUSIVE | Na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe, Topoľníky

Reality Topoľníky

3 izbový byt | Nezadaná | 63.43 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 3-izbo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Topoľníky

140,000 € 2207 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie