PLUS REALITY | Priestranná štvorizbová novostavba rodinného domu v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 172 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný štvorizbový rodinný dom, ktorý sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

399,000 € 2320 €/m²

PLUS REALITY | Moderné trojizbové byty v projekte KISERDŐ REZIDENCIA – pohodlné bývanie v obľúbenej časti Dunajskej Stredy na predaj!

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 63 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj štýlové trojizbové byty v novom rezidenčn

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

159,900 € 2538 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový apartmán s terasou na Gabčíkovskej ceste, v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Gabčíkovská cesta | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán v Dunajskej Strede, na

Publikované: 13.04.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2649 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Moderný jednoizbový byt v novostavbe v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

1 izbový byt | Eötvösa | 25.2 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný jednoizbový byt v novostavbe sit

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,000 € 3056 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Veľké Dvorníky na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

289,990 € 2417 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom na predaj v novostavba s terasou v obci Andovce na predaj !

Reality Andovce

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú novostavbu štvorizbového rodinnéh

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Andovce

219,900 € 2199 €/m²

PLUS REALITY | UVÁDZACIE CENY | Nadštandardný dvojizbový byt s moderným dizajnom v meste Komárno na predaj !

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösova ul. | 52 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v pripravovanom re

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Komárno

174,000 € 3346 €/m²

PLUS REALITY | Moderný a kompletne zariadený byt s balkónom a parkovaním – ideálne bývanie aj investícia v meste Bratislava - Rača na predaj !

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 26 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný, príjemne presvetlený jednoizbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

143,000 € 5500 €/m²

PLUS REALITY | Moderný rodinný dom s bazénom a nadčasovým exteriérom vo Veľkých Dvorníkoch predaj!

Reality Veľké Dvorníky

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj modernú, prémiovo vybavenú 3-izbovú novostavb

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Veľké Dvorníky

390,000 € 2600 €/m²

PLUS REALITY | Krásny štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY ponúka na predaj moderný a priestranný štvorizbový rodinný dom

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

354,000 € 2360 €/m²

PLUS REALITY | Krásny dvojizbový byt v meste Galanta na predaj!

Reality Galanta

2 izbový byt | Galanta | 59.04 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj byty v novostavbe R Centrum – Richtárske

Publikované: 13.12.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Galanta

136,800 € 2317 €/m²

PLUS REALITY I Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v rezidenčnom projekte FLORIDA VILLA PARK Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | FLORIDA VILLA PARK | 107.98 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

245,000 € 2269 €/m²

PLUS REALITY | Dizajnérom zariadený dvojizbový byt v obci Padáň na predaj!

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Padáň | 51.8 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny dvojizbový byt s 1 parkovacím stát

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 14.02.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

130,000 € 2510 €/m²

PLUS REALITY | Novostavba trojizbových bytov s vlastnou záhradou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 76.58 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné trojizbové byty v novostavbe dvoj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

184,000 € 2403 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný rodinný dom s krásnou záhradou a výbornou lokalitou v obci Hrubá Borša na predaj !

Reality Hrubá Borša

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný päťizbový rodinný dom v žiada

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hrubá Borša

285,900 € 1787 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba v obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.78 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom s dvoma bytovými jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

225,000 € 2127 €/m²

PLUS REALITY | Moderná nízkoenergetická novostavba obci Lehnice, časť Kolónia na predaj !

Reality Lehnice

Rodinný dom | 105.99 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú nízkoenergetickú novostavbu rodi

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

250,000 € 2359 €/m²

PLUS REALITY | Chata s celoročným bývaním pri rybníku v obci Jahodná na predaj !

Reality Jahodná

Chata, drevenica, zrub | 80 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatu s úžitk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

198,000 € 2475 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový byt v prémiovej novostavbe ZWIRN 3, Bratislava – Ružinov na predaj!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 50.4 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 7321 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbový byt s balkónom v obci Biely Kostol pri Trnave na predaj!

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Hlavná | 44.07 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Biely Kostol

Info v RK

PLUS REALITY | Dvojpodlažný rodinný dom v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

Rodinný dom | 144 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, moderný dvojpodlažný trojizbový r

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Šamorín

325,000 € 2257 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ| Moderná štvorizbová novostavba v obci Kostolné Kračany na predaj!

Reality Kostolné Kračany

Rodinný dom | 126 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny štvorizbový rodinný dom v obci

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Kostolné Kračany

299,000 € 2373 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný päťizbový rodinný dom s bazénom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a priestranný rodinný dom kolaudo

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

395,000 € 1717 €/m²

PLUS REALITY | Dvojizbové byty v srdci Petržalky v Bratislave na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 34.98 m²

Realitná kancelária PLUS Reality Vám predstavuje developersky projekt Panónska, ktorý prináša n

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

192,372 € 5499 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Upresniť hľadanie