Rodinný dom | 113.35 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný rodinný dom v atraktívnej novovzn
249,000 € 2197 €/m²
Rodinný dom | Rovinka | 165 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny, priestranný a moderný 5-izbový ro
360,000 € 2182 €/m²
Rodinný dom | Malé Blahovo | 100.56 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v Dunajskej Strede,
299,000 € 3073 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m
185,000 € 4405 €/m²
Rodinný dom | Rohovce | 120.5 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izbového rod
224,900 € 1660 €/m²
3 izbový byt | Veľké Uľany | 95.05 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné 3 izbové byty v ekologickej lokal
177,000 € 1568 €/m²
Rodinný dom | Dunajská Streda | 210 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný do
525,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný a štýlový štvorizbový rodinný dom
317,000 € 3019 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej o
289,990 € 2417 €/m²
5 a viac izbový byt | Štúrova | 211 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný 5-izbový mezonet nachádzajúci s
1,089,000 € 5161 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 133 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nový rezidenčný projekt v Šamoríne, ktorý
370,000 € 2782 €/m²
2 izbový byt | Košická | 54.15 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt v prémiovej novost
393,000 € 7258 €/m²
2 izbový byt | 44.07 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v novost
Info v RK
Obchodné priestory | 50 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny obchodný priestor o výmere 50
89,000 € 1780 €/m²
Rodinný dom | 93 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderné štvorizbové novostavby v preveden
182,000 € 1957 €/m²
Rodinný dom | 135.28 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj posledný päťizbový rodinný dom v radovej
279,900 € 2069 €/m²
Rodinný dom | 130 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj modernú štvorizbovú novostavbu rodinného
399,900 € 3076 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderne zariadený dvojizbový byt s výmero
210,000 € 3443 €/m²
3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²
Realitná kancelária PLUS Reality Vám exkluzívne predstavuje projekt Panónska, ktorý definuje no
379,086 € 5202 €/m²
4 izbový byt | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nadštandardný štvorizbový byt s veľkou zá
395,000 € 3762 €/m²
2 izbový byt | 50.17 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbové byty v novostavbe nachádzajúce
202,000 € 4026 €/m²
3 izbový byt | Ignáca Gálffyho | 68 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásny trojizbový byt s 2 parkovacími stá
159,000 € 2338 €/m²
Rodinný dom | Mliečany | 140 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového bytu ktorý s
239,000 € 1707 €/m²
Rodinný dom | Mliečany | 105 m²
Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj krásnu novostavbu 3-izbového rodinného do
227,500 € 2167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.